Муфтій Криму стурбований забороною в Росії книг С. Нурсі

25.06.2007
Оцініть статтю: 
(32 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Духовне управління мусульман Криму (ДУМК) висловило глибокий жаль і стурбованість рішенням районного суду м. Москви про заборону книг відомого турецького богослова Саіда Нурсі.

«Дана стурбованість ґрунтується на упередженому ставленні суду, а саме в ігноруванні ним думки громадськості, численних міжнародних мусульманських і немусульманських організацій, серед яких - вчені з каїрського університету Аль-Азхар і з Організації Ісламська конференція», - говориться в заяві ДУМК.

«Книги Саіда Нурсі із зібрання творів «Рісалє-і Нур», - відзначає муфтія Криму Хаджі Емралі Аблаєва, - є науковою літературою, що пропагує мир, згоду, братерство, співчуття. Вони закликають до терпимості на міжконфесійному, етнічному, расовому рівнях». З цього приводу, серед іншого, у кримському муфтияті відзначили важливість праць Нурсі як дієвого засобу боротьби з радикалізмом.

В ДУМК, бажаючи «мусульманській громадськості Росії терпіння і благополуччя», також сподіваються, що «професіоналізм і розсудливість судових органів РФ переважать».

За матеріалами Іслам.ру

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.