Мусульмани-активісти пройшли курс з підтримки волонтерських органиізацій

Тренінг-сесія «Підтримка діяльності волонтерських організацій, що займаються питаннями переселенців і бійців АТО»
16.03.2015
Оцініть статтю: 
(434 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Мусульмани Запоріжжя на чолі з імамом міста Дніпропетровська Едгаром Девлікамовим взяли участь у тренінг-сесії «Підтримка діяльності волонтерських організацій, що займаються питаннями переселенців і бійців АТО».

Про це написала на своїй сторінці прес-служба Альраід.

Курс організували випускники програми «Відкритий світ», що проходили стажування в США, з метою систематизувати роботу громадських та релігійних організацій у даній сфері, а також створити для них майданчик для координації своїх дій, обміну досвідом та напрацьованими контактами.

На заняттях курсу піднімалися питання надання психологічної допомоги бійцям АТО і вимушеним переселенцям, захисту прав цих людей, а також розібрали основи медіа-грамотності (що надзвичайно важливо в століття, коли деякі користувачі соцмереж можуть мати більше передплатників, ніж зареєстровані ЗМІ).

Едгар Девлікамов зазначив, що для мусульман такі тренінги дуже важливі.

«У цій надзвичайно важкій для нашої Батьківщини ситуації, коли гинуть і страждають наші співвітчизники, прийшов час максимально втілювати в життя слова, вимовлені з Мінбару мечетей, показувати нашу готовність діяти; не словами, але вчинками демонструвати, чому нас вчить іслам.

Також він додав, що подібні експрес-курси допомагають добитися максимальної ефективності від прикладених зусиль, не втрачати час і сили даремно, знайти однодумців, з якими можна зрушити «з мертвої точки» «найнепідйомніші» проекти».

Захід проводився в рамках роботи Київського ресурсного центру для випускників програм обміну Американської ради з міжнародної освіти, за підтримки Дніпропетровської ОДА, Посольства США, Синодального відділу соціального служіння Української Православної Церкви Київського Патріархату «Еліос-Милість».

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.