Мусульмани Татарстану - спонсори будівництва мечеті в Харкові

27.02.2008
Оцініть статтю: 
(200 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

20 тис.дол. для завершення будівництва мечеті в Харкові надійшли на рахунок Духовного управління мусульман Республіки Татарстан (ДУМРТ) від міжнародних благодійних організацій.

Про це повідомляє Kharkiv.info з посиланням на прес-службу ДУМРТ. За даними прес-служби ДУМ, у резиденції муфтія Татарстану Гусмана хазрата Ісхакова відбулося урочисте підписання угоди про співпрацю між ДУМРТ та Релігійною громадою мусульман сунітського толку Харківської області (РОМСТХО).

З боку РОМСТХО документ підписав його голова Рашид Брагин, який також є професором Харківської медичної академії післядипломної освіти.

Документ підписаний у рамках взаємодопомоги в здійсненні міжнародних переговорів і контактів із проблем духовно-релігійного життя, надання взаємодопомоги в оснащенні релігійних навчальних закладів і бібліотек необхідним устаткуванням.

За даними видання, перша допомога за підписаною угодою буде надана найближчим часом.

Це друга угода про співробітництво між ДУМРТ та релігійною громадою України. Першу було підписано минулого року з "Релігійним управлінням незалежних мусульманських громад України "Київський муфтіят".

За матеріалами Kharkiv.info

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.