Мусульмани України взяли участь у всеукраїнській громадській ініціативі

1
Учасники акції в м.Києві
1
Учасники акції в м.Запоріжжі
1
1
18.04.2014
Оцініть статтю: 
(356 оцінки)
oleg
Зображення користувача oleg.

12 квітня в країні пройшла акція "Зробимо Україну чистою - 2014". У багатьох населених пунктах України в акції взяли участь тисячі волонтерів. За словами організаторів, за минулі роки до екологічних суботників вдалося залучити понад 200 тисяч осіб на 400 населених пунктів по всі країні.

Як і минулого року, українські мусульмани взяли найактивнішу участь у всеукраїнському прибиранні країни. Принесення користі суспільству, як і підтримання чистоти - характерні риси ісламу, виходячи з яких активісти мусульманських організацій в різних частинах України вирішили приєднатися до даної акції.


У Києві, Запоріжжі, Харкові, Сімферополі та інших містах мусульмани прибирали території біля водоймищ, джерел, річок та інших об'єктів. Спільними зусиллями було зібрано більше сотні мішків сміття на цих ділянках, повідомляє arraid.org.


За словами учасників екологічної акції, багато перехожих дякували волонтерів за роботу, деякі цікавилися - чи платять їм за прибирання. Учасники відповідали, що як жителі України, вони не можуть залишатися осторонь екологічних проблем своїх міст.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.