Мусульмани України звернулися до кандидатів у президенти країни

1
Основу звернення склали пропозиції мусульман України, які вони хотіли б бачити у передвиборчих платформах кандидатів.
10.04.2014
Оцініть статтю: 
(427 оцінки)
oleg
Зображення користувача oleg.

Українське мусульманське співтовариство протягом останніх місяців проявило себе послідовним прихильником європейських устремлінь країни, виступило із зверненням до кандидатів у президенти.

Текст цього звернення, ініційованого мусульманськими громадами та громадськими організаціями, розміщений на сайті Духовного управління мусульман України "Умма".


"Мусульман України, незважаючи на різне етнічне походження, регіон проживання, соціальне становище чи політичні уподобання, об'єднують принципи ісламського віровчення" - йдеться в тексті.


Основу звернення склали пропозиції мусульман України, які вони хотіли б бачити у передвиборчих платформах кандидатів.


Серед цих пунктів згадуються зокрема збереження релігійних прав і свобод усіх конфесій, без надання будь-кому особливого статусу, невтручання держави в справи релігійних організацій, однакове ставлення до всіх мусульманських об'єднань країни, сприяння виділенню земельних ділянок для будівництва мечетей та інших культових споруд у тих населених пунктах, де мусульмани цього потребують.


Також представники мусульманського співтовариства висловили побажання бачити в довготривалій перспективі державної політики створення умов, які дозволяли б віруючим виконувати свій громадянський обов'язок, не порушуючи релігійних приписів. Серед інших пропозицій мусульманських організацій України - сприяння розвитку ісламського банкінгу, а також паритет і справедливе державне фінансування проектів різних релігійних конфесій.


У зверненні також висловлено сподівання на те, що в програмах кандидатів особливе місце займуть питання, пов'язані з розвитком духовності та морального оздоровлення українського суспільства.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.