Півтисячі постуючих зібралися у Шатрі Рамадану в Сімферополі

Півтисячі постуючих зібралися у Шатрі Рамадану в Сімферополі
Півтисячі постуючих зібралися у Шатрі Рамадану в Сімферополі
22.07.2013
Оцініть статтю: 
(224 оцінки)
oleg
Зображення користувача oleg.

У вівторок, 16 липня 2013 року, в Ісламському культурному центрі Сімферополя проведено перший громадський іфтар, який зібрав 500 осіб. Подібні заходи відбуватимуться в кримському відділенні ВАГО «Альраід» щовівторка протягом священного Рамадану.

Перед настанням часу розговіння і вечірньої молитви Ресім Дервішев представив присутнім лекцію про достоїнства дотримання посту і його благотворний вплив як на фізичне, так і на душевне здоров'я людини, яка дотримується посту.


В ІКЦ панувала світла і по-справжньому домашня атмосфера, адже відвідувачі заходу приходили з сім'ями. Віруючі спільно здійснили вечірню і нічну молитви, а також додаткову молитву-таравіх. Після вечірньої молитви для них було влаштовано смачну і ситну трапезу, а також вони мали можливість поспілкуватися зі своїми знайомими і знайти нових.


Спільні іфтари протягом Рамадану проводяться в ІКЦ різних міст України. Кожна громада встановлює періодичність проведення таких заходів на власний розсуд, враховуючи свої умови і можливості.


Зокрема, громадські іфтари в ІКЦ Києва проводять щоп'ятниці.


за матеріалами сайту arraid.org


Схожі матеріали:


Малозабезпечені мусульмани Криму отримали їжу на увесь місяць Рамадан у подарунок

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.