Позиція Всеукраїнської асоціації громадських організацій «Альраід» щодо ситуації у Секторі Газа

1
Ми солідарні з народом Палестини, співчуваємо йому, підтримуємо його, беремо участь у всіх мирних акціях солідарності й постійно звертаємося з благаннями до Бога про припинення війни.
19.01.2009
Оцініть статтю: 
(249 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

В перші дні авіаударів по Газі від імені всіх членів нашої асоціації було обнародувано "Звернення мусульман України у зв’язку з бомбуванням Сектору Газа", у якому засуджувалася агресія Ізраїлю щодо мирних жителів.

З моменту початку воєнних дій проти палестинського народу по всьому світу - від Австралії й Індонезії до країн Європи, США і Латинської Америки - прокотилася хвиля масових демонстрацій і мітингів на знак протесту проти дій ізраїльської влади. Ми солідарні з народом Палестини, співчуваємо йому, підтримуємо його, беремо участь у всіх мирних акціях солідарності й постійно звертаємося з благаннями до Бога про припинення війни.

Дворічна блокада Сектора Газа привела до гуманітарної катастрофи: до початку воєнної операції близько 80 відсотків його населення повністю залежало від гуманітарної допомоги, надаваної ООН та іншими міжнародними організаціями.

Ізраїльська важка артилерія вдень і вночі обстрілює густонаселені райони сектора, планомірно руйнуючи житлові будинки, школи, університети, дитячі сади, мечеті та лікарні - інфраструктура Гази практично знищена. У Газі не вистачає предметів першої необхідності, продуктів харчування і води, медикаментів. Люди гинуть не лише під кулями і снарядами, а й від голоду та переохолодження.

Відбувається повномасштабне знищення мирних жителів. Убито вже більше 1000 чоловік, половина загиблих - жінки і діти. Кількість поранених досягає 5000 чоловік. У результаті дій ізраїльських військ постійно гинуть лікарі, співробітники гуманітарних місій та журналісти.

Незважаючи на те, що весь світ вимагає негайного і беззастережного припинення вогню у Секторі Газа і виведення ізраїльських військ, Ізраїль продовжує агресію проти палестинського народу, у тому числі з використанням у цьому густонаселеному регіоні фосфорних бомб - зброї, забороненої Женевською конвенцією 1980 року до використання для ведення воєнних дій проти цивільного населення.

Багато країн направляють сьогодні до Гази гуманітарні вантажі. Ми як громадська організація приєднуємося до світового співтовариства у цій шляхетній справі і також заявляємо про свою готовність організувати поставку будь-якої гуманітарної допомоги.

Початок агресії проти палестинського народу було покладено з утворенням самого Ізраїлю, який з перших днів свого існування порушує всі міжнародні договори і власні зобов'язання, захоплюючи землі палестинців, виганяючи проживаюче на них населення, заганяючи його в гетто, піддаючи систематичній дискримінації.

Уже більше 60 років палестинський народ живе в умовах найжорстокішої окупації, а Ізраїль демонструє повну зневагу поняттям «права людини» і міжнародним правом.

Останні події показують, що керівництво Ізраїлю має намір знищити народ Палестини, тому ми вважаємо своїм обов'язком звернутися до світового співтовариства з вимогою зупинити кровопролиття, зняти блокаду Сектора Газа і визнати дії Ізраїлю геноцидом палестинського народу.

Ми звертаємося до президента, уряду і парламенту України із закликом виступити на захист палестинського народу і засудити дії Ізраїлю. Висловлюємо сподівання, що наше звернення не залишиться без належної уваги, і буде зроблено все можливе для того, щоб на землі багатостраждальної Палестини запанував довгоочікуваний мир.

Інф. відділ ВАГО «Альраід»

За матеріалами Arraid.org

Посилання на тему:

В Сімферополі виступили проти дій Ізраїлю у секторі Газа

В Києві пройшла демонстрація проти агресії Ізраїлю в Газі

П'ятнична проповідь на підтримку Газа

В новорічну ніч мусульмани України молилися за жителів Сектора Газа

Звернення мусульман України у зв’язку з бомбуванням Сектору Газа

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.