Правозахисна організація «Разом із Законом» не дасть шахраям нажитися на студентах: звертайтеся за безкоштовною консультацією!

Правозахисна організація «Разом із Законом» не дасть шахраям нажитися на студентах: звертайтеся за безкоштовною консультацією!
03.07.2013
Оцініть статтю: 
(413 оцінки)
oleg
Зображення користувача oleg.

Громадська правозахисна організація «Разом із Законом» пропонує безкоштовну юридичну допомогу як студентам, права яких порушено, так і абітурієнтам, яким потрібна кваліфікована консультація з оформлення документів і проходження необхідних процедур для навчання в Україні. Вона також надасть правову допомогу студентам з Сирії, які не можуть повернутися на Батьківщину у зв'язку з воєнними діями в країні і змушені вирішувати проблеми, пов’язані з продовженням реєстрації до їх закінчення.


Консультації надаються як особисто (за адресою: вул. Дегтярівська, 25а), так і дистанційно: телефоном (номер гарячої лінії +38 (093) 544-64-84) та електронною поштою razom.zakon @ gmail.com.




Організація відкрита до співпраці незалежно від національності клієнта або наявності у нього громадянства України. Крім того, для отримання консультації з питань, пов'язаних з українським законодавством, не обов'язково навіть перебувати на території країни.




Полювання на шукачів освіти


Молодь, прямуючи в чужу країну за знаннями, є легкою здобиччю для різноманітних шахраїв. Також молоді люди можуть потрапити в неприємну ситуацію через незнання бюрократичних процедур і механізмів захисту своїх прав в Україні. Однак студенти-українці, які виїжджають на навчання в інше місто, також стають жертвами подібних схем.




Ризики виникають на шляху іноземців до оволодіння знаннями вже на етапі вступу, адже шахраям, які представляються офіційними посередниками між адміністрацією університету й абітурієнтом, набагато легше обдурити іноземця, який не володіє мовою й інформацією про чинні процедури вступу у вищі навчальні заклади. Такі «посередники» після отримання грошей абітурієнта зазвичай зникають — їх акаунти в інтернеті і номери телефонів стають недоступними для зв'язку.




Доволі часто виникають проблеми з житлом і реєстрацією. Іноземні (і навіть іногородні) студенти, які бажають орендувати житло, також є здобиччю для шахраїв. Наслідки можуть бути різними — від вимагання не передбачених договором доплат до появи справжніх господарів квартири, яку здали в оренду з порушеннями процедур, підробивши документи, і примусового виселення.




Втім, життя іногородніх студентів не обтяжене проблемами реєстрації або її відсутності. Для іноземця ж для законного перебування на території України вона є необхідністю.


Однак деякі ВНЗ залишають своїх іноземних студентів віч-на-віч з цією проблемою, змушуючи їх вирішувати її самостійно.


Докладні роз’яснення щодо процедур отримання реєстрації і продовження її терміну, а також перспектив здобуття післядипломної освіти й отримання дозволу на працевлаштування в Україні нададуть консультанти «Разом із Законом».




Вчорашніх студентів не можна відправляти в епіцентр громадянської війни


Особливі проблеми виникають у ці дні у студентів із Сирії, які закінчили навчання або у зв'язку із завершенням академічного курсу, або у зв'язку з неможливістю батьків, які залишилися на охопленій війною Батьківщині, надалі оплачувати освіту дитини. Видворити вчорашнього студента в епіцентр воєнних дій, що відбуваються в країні, мирне населення якої масово поповнює ряди біженців у різних державах, — ідея не найгуманніша.


Організація «Разом із Законом» готова надавати допомогу сирійським студентам у проходженні процедур отримання статусу біженця, а також у пошуку рішень з продовження реєстрації до появи можливості безпечно повернутися на Батьківщину.



Пов'язані матеріали:


У мусульман України з’явився юридичний захист



«Сирія: війна і віра», або навіщо викликати страх перед Ісламом і мусульманами? Джулак М.Сафван - для "УНІАН-Релігії"



Число біженців з Сирії досягло мільйона осіб



Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.