Президент України заявив про рівні умови для представників усіх конфесій

1
«У людей не повинно бути жодних перешкод для задоволення їхніх духовних потреб», – В. Янукович
23.03.2012
Оцініть статтю: 
(323 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

Влада повинна забезпечувати рівні умови та можливості для всіх громадян України, незалежно від їх релігійної приналежності. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович 21 березня під час зустрічі з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій, повідомляє Інститут релігійної свободи.

«Держава, безумовно, повинна створювати рівні умови для всіх. Щоб кожна людина була наділена тою увагою і повагою, яких вона потребує», – сказав Глава держави.

Він зазначив: «У людей не повинно бути жодних перешкод для задоволення їхніх духовних потреб».

Президент наголосив, що вважає неприпустимим порушення принципу рівності в питанні реалізації прав і можливостей віруючих різних конфесій.

Глава держави запросив представників Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій долучитися до розгляду проекту Концепції гуманітарного розвитку України, який підготували фахівці Національної академії наук. Він висловив переконання, що належне місце у Концепції має бути відведено духовному розвитку України.

Під час зустрічі, яка тривала 2,5 години, присутні керівники конфесій отримали можливість озвучити свої думки з порушеної проблематики та поставити власні запитання. Члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій передали Президенту спільне звернення з найбільш актуальними питаннями державно-конфесійних відносин, які потребують розв’язання.

Зокрема, глави конфесії наголосили на необхідності утверджувати у суспільстві високі моральні цінності та запропонували низку заходів для покращення законодавчих умов духовного і соціального служіння віруючих на благо суспільства.

Глава держави запропонував керівникам церков і релігійних організацій проводити подібні зустрічі на постійній основі – двічі на рік. Зокрема, він висловив ідею провести наступну зустріч у Криму наприкінці серпня чи на початку вересня.

«Ми з вами робимо велику справу – ми фактично єднаємо країну», – сказав Президент. Він підкреслив, що йдеться про спільну відповідальність за стан справ у країні та її розвиток.

Віктор Янукович подякував усім главам церков і релігійних організацій за те духовне служіння, яке вони несуть людям.

За матеріалами irs.in.ua

Посилання на тему:

Новини

Держава повинна проводити неупереджену політику щодо усіх конфесій – проект Концепції

Багатоконфесійність України обумовлює виважену політику у релігійній сфері, - В. Янукович

Глави українських конфесій закликають Прем'єр-міністра Азарова до діалогу та конструктивної співпраці

Статті

Публічні прояви релігійності мають рахуватися з усіма конфесіями

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.