П'ятнична проповідь на підтримку Газа

1
Імам Київської мечеті шейх Імад Абу Аль-Руб
09.01.2009
Оцініть статтю: 
(217 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Перша п'ятниця нового року стала сьомим днем безперервних ракетних ударів по багатостраждальній землі Сектора Газа. Проповідь імама Київської мечеті Ісламського культурного центру була присвячена тривожним для серця кожного мусульманина подіям, що відбуваються з нашими братами в Палестині.

Аморальна, нелюдська, невиправдана агресія й тиранія ізраїльської армії забирає десятки життів безневинного, але хороброго і незламного народу Священної землі. Чого ж вони домагаються, дискримінації чи повного геноциду палестинського народу?

Всевишній у Священному Корані сказав: «О ті, які ввірували! Не будьте схожими на невіруючих, які сказали про своїх братів, коли вони мандрували по землі або брали участь у поході: «Якби вони були поруч із нами, то не вмерли б і не були б убиті», - аби Аллах зробив це причиною скорботи у їхніх серцях. Аллах оживляє і вмертвляє, і Аллах бачить те, що ви робите. Якщо ви будете вбиті на шляху Аллаха або вмрете, то прощення від Аллаха і милість виявляться краще того, що вони накопичують. Якщо ви вмрете або будете вбиті, то ви неодмінно будете зібрані до Аллаха».(Коран, 3:156-157)

Ці аяти є прямою відповіддю на варварські дії окупантів. Загиблий на шляху Аллаха неодмінно опиниться поруч із Ним, і його будуть називати шахідом, людиною, що віддала своє життя на благо релігії і в ім'я Творця. Покладаючись тільки на Всевишнього, палестинці твердо стоять на своєму і не здають позицій. В той же час сіоністи, ігноруючи світове співтовариство, не дотримуючись основних правових основ безпеки людського життя, щодня вбивають десятки безневинних жінок, старих і дітей, не усвідомлюючи вчиненого. Оточивши анклав потужною військовою технікою, маючи у своєму розпорядженні сучасні винищувачі з високою точністю влучання, вибирають собі цілями ракетних ударів житлові будинки, лікарні, навчальні заклади й мечеті.

Спостерігаючи за реакцією всесвітніх організацій, можна лише помітити одиничні засідання, на яких до цього часу не було прийнято ніяких рішень по ситуації в Газі, більше того йде постійне відкладання обговорення резолюції.

В цей час мусульмани всього світу об’єднуються на підтримку своїх одновірців. Мітинги проходять у Європі, Америці й Азії.

«Це говорить про те, що мусульмани як один організм, якщо ушкоджено один орган, то весь організм буде відчувати біль» - відзначив шейх Імад. А організм при нефункціонуванні свого органу неодмінно реагує на це і намагається допомогти в його відновленні.

«На сьогоднішній день кожен мусульманин повинен почати з себе, покаятися у своїх гріхах і звертатися до Аллаха з благаннями. Як говорив пророк Мухаммад, мир Йому і благословення: «Зброя віруючого - це його благання». У руках мусульманина не вогнепальна зброя, а підняті до Всевишнього руки, що просять про милість, допомогу, а в серці - непохитна надія і віра в перемогу. Створюючи потужну моральну атаку, засуджуючи дії сіоністів, розриваючи всі можливі стосунки з окупантами, бойкотування товарів - це реальні речі, на які здатний кожен» - підсумував Імам.

В такий непростий час, мусульмани, розкидані по різних частинах світу, доводять усьому світові, що вони єдині і згуртовані, їх мільйони, і вони здатні діяти і протистояти своєму ворогові.

За матеріалами Arraid.org

Посилання на тему:

В Секторі Газа поранена громадянка України і її дитина

В новорічну ніч мусульмани України молилися за жителів Сектора Газа

Звернення мусульман України у зв’язку з бомбуванням Сектору Газа

В Україні виступили з осудом масованого бомбардування Сектору Газа

Бойню в Газі повинен розбирати міжнародний трибунал

Російський політолог: Боротьба палестинців - це боротьба за пріоритет цінностей християнства й ісламу над новим типом фінансового матеріалізму і фашизму

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.