У Донецьку провели тренінг з ораторського мистецтва для імамів і проповідників

1
Ісламський культурний центр м. Донецьк
02.02.2011
Оцініть статтю: 
(224 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

31 січня 2011 року у м. Донецьку в приміщенні Ісламського культурного центру був проведений 2-й за рахунком тренінг з ораторського мистецтва, у якому брали участь представники мечетей таких міст як Донецьк, Луганськ, Торез, Стаханов, Ровеньки і Константинівка.

Організатором заходу виступила Всеукраїнська асоціація громадських організацій «Альраїд».

Тренінг був проведений початкуючим фахівцем в області психології Сабітовим Рифатом, який отримав спеціальність «Сімейний психолог» на гуманітарному факультеті Національного аерокосмічного університету м. Харкова.

На даному тренінгу були розглянуті такі необхідні для імамів і проповідників уроки: як подолати страх публічного виступу, вміння чітко бачити перед собою мету виступу, важливість психологічного настрою, фактори впливу на публіку, прийоми залучення аудиторії, структура і композиція виступу.

Після закінчення тренінгу кожному слухачеві була надана можливість на практиці застосувати отримані знання з ораторського мистецтва у вигляді 10-ти хвилинного виступу перед аудиторією, після якого кожен учасник отримав об'єктивну оцінку свого виступу з урахуванням усіх плюсів і мінусів.

За словами організаторів, найближчим часом подібний тренінг планується провести у Соборній мечеті м. Луганська для представників і активістів мечетей таких міст як Антрацит, Червоний Промінь, Сєвєродонецьк, Свердловськ і Брянка.

За матеріалами сайту «Іслам у Донбасі»

Посилання на тему:

Донецькі й луганські мусульмани зустрілися «ради Аллаха»

Донецька мусульманська організація вдруге удостоїлася нагороди міського голови

«Ас-Салям» в історії Шахтарська

Мусульмани Донецьких степів

Мусульманська громада Тореза: від витоків до наших днів

Іслам у сучасному Луганському регіоні

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.