У мусульман Константинівки з'явилася власна мечеть

1
Позолочений купол, діаметром 6 метрів і заввишки 5 метрів став справжньою прикрасою не лише мечеті, а й Константинівки
10.05.2011
Оцініть статтю: 
(171 оцінка)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

7 травня стало справжнім святом для мусульман Донбасу. Цього дня відбулося урочисте відкриття нової мечеті у Константинівці. На захід зібралися більше шестисот мусульман Донбасу із довколишніх селищ, а також гості зі столиці і з-за кордону.

Завдяки сприянню Всеукраїнської асоціації громадських організацій «Альраїд», благодійному фонду «Манабіа льхайр» (Держава Кувейт) і зусиллям місцевої общини здійснилася давня мрія мусульман Константинівки — мати свою мечеть.

Культова споруда будувалася протягом двох років.
Позолочений купол, діаметром 6 метрів і заввишки 5 метрів став справжньою прикрасою не лише мечеті, а й Константинівки. Одночасно 350 віруючих можуть поміститися у красиво оформлених жіночій і чоловічій частинах будівлі.

Тепер мусульманам Константинівки не потрібно їхати до сусіднього Донецька на п'ятничну молитву, чи орендувати місце для проведення Курбан-Байрам або Ід Аль-Фітр. Для цього у них є затишний спільний будинок, у якому завжди відкриті двері для всіх, хто прагне до добра, миру і задоволення Всевишнього.

На урочистому заході були присутні офіційні особи: Джамаль аль-Хаддад, голова благодійного фонду «Манабіа льхайр», Талаль аль-Хазза, консул Кувейту в Україні, Ісмаїл Кади, голова ВАГО «Альраїд», Саїд Ісмагілов, муфтій ДУМУ «Умма», Рустам Абдікєєв, муфтій ДЦМУ, Авез Ширалієв, голова мусульманської общини «Джерело» міста Константинівка.

Така подія не могла залишити осторонь мусульман Донбасу, від малого до старого, що приїхали цього дня із різних куточків регіону: Луганськ, Торез, Сніжне, Червоний промінь, Стаханов, Алчевськ. Всього на святкування зібралося більше 600 чоловік.

Під час офіційної частини, запрошені гості неодноразово вихваляли Аллаха Всевишнього, висловили багато теплих слів подяки всім, хто хоч якось сприяв у зведенні цієї прекрасної мечеті.

За матеріалами arraid.org

Посилання на тему:

В Луганську відбулося урочисте відкриття Соборної мечеті

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.