Україна і Королівство Йорданія підписали Меморандум про взаєморозуміння у сфері освіти

1
«Цей документ - це хороший пілотний проект, який укріпить двосторонні відносини між Україною і Королівством Йорданія», - Дмитро Табачник.
28.10.2010
Оцініть статтю: 
(271 оцінка)
oksana
Зображення користувача oksana.

20 жовтня 2010 року підписаний Меморандум про взаєморозуміння між Королівством Йорданія і Міністерством освіти і науки України. Відтепер компанія The House of Knowledge (Хашимітське Королівство Йорданія) і МОН співробітничатимуть у галузі розробки освітніх програм і проектів.

Метою Меморандуму про взаєморозуміння є створення ґрунту для забезпечення здійснення співпраці між сторонами по освітніх напрямах, які представляють взаємний інтерес.

«Цей документ - це хороший пілотний проект, який укріпить двосторонні відносини між Україною і Королівством Йорданія. Меморандум є фундаментом для розвитку більш глибоких і всесторонніх відносин», - заявив Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

Директор і голова академічних відносин Королівства Йорданія, доктор Мохаммед Ель-Хатееба, у свою чергу, зазначив, що, на його думку, не повинно бути ніяких кордонів і меж на шляху освітньої співпраці між Україною і країнами Сходу.

Як розповів представник компанії The House of Knowledge, вони готові вкладати інвестиції в розвиток української освіти, їм надзвичайно імпонує висококваліфікованість українських учених і педагогів.

Підписаний документ передбачає створення в містах України сучасних учбових центрів із відповідною технічною базою, науковими лабораторіями і повноцінними студентськими містечками.

Народний депутат України, президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах також взяв участь у заході. На його глибоке переконання, цей проект є цікавим тим, що дає можливість використовувати потужності нашої будівельної промисловості, передбачає забезпечення роботою кваліфікованих педагогічних кадрів.

«Це дасть можливість об'єднати наші інтереси на рівні країн. Ми розглядаємо його як один із кроків інтеграції України у світовий простір», - зауважив Анатолій Кінах.

За матеріалами «Освітній портал»

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.