Україна вперше приймає Міжнародний конкурс знавців Корану

1
Уже кілька років поспіль Україна, нарівні з іншими державами, бере участь у міжнародних конкурсах читання Корану напам’ять, що є доброю традицією в ісламському світі.
25.10.2010
Оцініть статтю: 
(177 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

24—26 жовтня 2010 року в Ісламському культурному центрі Сімферополя вперше відбувається Міжнародний конкурс знавців Корану. У конкурсі беруть участь читці з країн пострадянського простору: Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Узбекистану, Азербайджану, Молдови, Білорусі, Росії та України.

«Уже кілька років поспіль Україна, нарівні з іншими державами, бере участь у міжнародних конкурсах читання Корану напам’ять, що є доброю традицією в ісламському світі. Цього разу такий захід відбудеться на території нашої країни», - повідомили «Іслам в Україні» в прес-службі Всеукраїнської Асоціації громадських організацій «Альраїд».

Традиційно конкурсанти продемонструють знання тексту Священного Корану на наступних рівнях: знання напам’ять цілого Корану, половини, чверті Священної Книги та трьох останніх джузів.

Вчора, 24 жовтня, пройшло саме змагання, а 25 жовтня для учасників передбачена екскурсія. 26 жовтня відбудеться урочисте нагородження за участю представників державних, дипломатичних, освітніх установ і релігійних організацій України.

Захід проводить Всеукраїнська Асоціація громадських організацій «Альраід» за підтримки Всесвітньої ісламської доброчинної організації (Кувейт) і Всесвітньої організації навчання Священного Корану (Саудівська Аравія).

Для довідки

Кримський відділ ВАГО «Альраід» розташований в Ісламському культурному центрі міста Сімферополя (вул. Мокроусова, 7-А). Докладну інформацію можна отримати за тел.: 066-314-34-88 (Муслім).

За матеріалами прес-служби ВАГО «Альраїд»

Посилання на тему:

Новини

Вперше в Україні буде проведений міжнародний конкурс читців Священного Корану

У Сімферополі відбувся Всеукраїнський конкурс читців Корану

У Сімферополі змагаються читці Корану з усієї України

Українські хафізи представлять країну відразу на декількох міжнародних конкурсах із читання Корану

В українській школі хафізів відбувся другий випуск знавців Священного Корану

Сімферопольська школа хафізів випустила перших в історії України читців Корану

Статті

Надія ісламського відродження в Україні

Хафізи України

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.