Україна зміцнить відносини з Туреччиною

1
Глави двох держав мають намір підписати план заходів з розвитку відносин між Україною і Туреччиною на 2014-2015 роки
09.10.2013
Оцініть статтю: 
(418 оцінки)
oleg
Зображення користувача oleg.

Сьогодні, 9 жовтня, президент України Віктор Янукович відвідає з робочим візитом Туреччину. Глава країни має намір обговорити цілий ряд різнобічних питань між двома державами.

Під час відвідування Анкари Віктор Янукович зустрінеться з президентом Туреччини Абдуллахом Гюлем і головою уряду Реджепом Тайіпом Ердоганом. За словами радника президента України, головною метою візиту глави держави до Туреччини є проведення третього засідання стратегічної ради високого рівня між Україною та Туреччиною.


Глави двох держав мають намір підписати план заходів з розвитку відносин між Україною і Туреччиною на 2014-2015 роки, а так само поліпшити двосторонні відносини в декількох сферах: торговельно-економічній, енергетичній, транспортній, науково - технічній, гуманітарній сферах, розширення міжрегіональних зв'язків, а також міжнародного порядку денного.


Нагадаємо, що тема угоди про вільну торгівлю між Україною і Туреччиною була на вустах ще з 2006, а безпосередньо до переговорів перейшли в 2011 році. Угода охоплює торгівлю товарами, послугами, правила конкуренції, врегулювання спорів, захист прав інтелектуальної власності, положення щодо визначення країни походження товарів тощо Крім того, між сторонами проходять постійні зустрічі на різних рівнях. До того ж обидві країни є потенційними кандидатами на вступ до Євросоюзу.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.