Український уряд нічого про Іслам не знає

22.09.2006
Оцініть статтю: 
(182 оцінки)
denis
Зображення користувача denis.

Нещодавно українське суспільство стало свідком першої незначної спроби влади піти шляхом міжконфесійної ворожнечі, а вже з нового навчального року у школах продовжать спроби посилити релігійну нетерпимість.

Введення обов\'язкового вивчення православ\'я у школах вперше сколихнуло українців, тому що державна влада завжди дистанціювалась від релігійних громад України, тим самим підтримуючи хиткий міжконфесійний мир та злагоду у суспільстві. Таке нерівноправне відношення до інших меншин пояснювалось тим, що дітям \"треба відрізняти добро від зла\". Але усі ми прекрасно усвідомлюємо, що викладання однієї релігії у школах призведе християнство до рівня державної домінуючої доктрини. Сподівання на найкращі наміри владних інститутів були марними. Вже з нового навчального року у школах 10-класники будуть отримувати \"скореговані\" дані про Іслам та мусульман.

Хто підказав написати, що \"мусульмани вклоняються Чорному каменю (Каабі), та не визнають Ісуса та Мойсея (мир їм)\" залишається загадкою. Зрозуміло одне: до тих пір доки у владі будуть знаходитись неосвічені та бездарні люди, до тих пір ми з Вами будемо отримувати \"нові цікаві та нікому невідомі факти про Іслам\".

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.