Уряд України схвалив проект щодо облаштування депортованих

1
Ухвалення цього закону дозволить створити основу для вдосконалення державної етнонаціональної політики
07.03.2012
Оцініть статтю: 
(407 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

Кабінет Міністрів України схвалив проект закону України «Про Концепцію державної етнонаціональної політики України». Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури України.

Законопроект «Про додаткові заходи щодо облаштування кримських татар, інших осіб, депортованих за національною ознакою, та їх нащадків, які повернулися або повертаються на постійне місце проживання в Україну» розроблений Міністерством культури у виконання Наказу Президента України № 615/2010 від 14 травня 2010 року.

За даними прес-служби, законопроект, який буде запропонований на розгляд Верховній Раді, передбачає визначити на законодавчому рівні основні принципи, мету й завдання державної етнонаціональної політики, яка в проекті розглядається як складова політики держави, спрямована на створення умов, необхідних для гармонійного розвитку української нації, корінних народів і національних меншин України. А також застосування ефективних механізмів консолідації всіх етнічних складових українського суспільства.

У прес-службі також повідомили, що ухвалення цього закону дозволить створити основу для вдосконалення державної етнонаціональної політики, орієнтованої на демократичні європейські цінності, здатної адекватно й ефективно реагувати на зміни в етнополітичній ситуації, пов'язаній з процесами глобалізації, а також сприяти консолідації українського суспільства, зміцненню стабільності та міжнаціональній згоді у країні.

За матеріалами КІА

Посилання на тему:

Кримські татари повинні скористатися виборами в питанні прийняття закону про депортованих, - Кучма

Кримські татари є частиною багатонаціонального народу України - Янукович

З указу Президента щодо кримських татар виконано лише два пункти

Президент розпорядився до листопада внести до парламенту законопроект про відновлення прав депортованих

Текст Указу Президента України №615/2010

В парламенті зареєстрований законопроект, що передбачає повернення майна депортованим

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.