В Києві пройшла демонстрація проти агресії Ізраїлю в Газі

1
Близько 1500 демонстрантів у п'ятницю 9 січня зібралися біля будівлі ООН у Києві.
12.01.2009
Оцініть статтю: 
(526 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Всі, кому небайдужі страждання населення Сектора Газа, хто не згодний з діями Ізраїлю, виразили свій протест у п'ятницю 9 січня, перед будівлею представництва ООН, де пройшла акція солідарності з народом Палестини.

Організатори акції закликали всіх, "кому небайдуже горе батьків і матерів, сльози дітей і смерть палестинців, прийти на акцію", виразивши, таким чином, протест проти дій ізраїльського уряду.

У демонстрації взяли участь близько 1500 чоловік, за словами представників арабської діаспори в Україні, бажаючі виразити свій протест агресії Ізраїлю з'їхалися з різних міст України. Сотні плакатів з жахливими фотографіями вбитих дітей, зруйнованих будинків і гаслами «Воля Палестині!», «Ізраїль - убивця дітей!», «Політика Ізраїлю - політика агресора» виднілися в натовпі мітингуючих.

Підтримати палестинців під стіни представництва ООН прийшли також представники Комуністичної і Соціалістичної партій України, повідомляє Іслам для всіх.

«Демонстрація має на меті донести до українців правду про

ситуацію, що склалася в Секторі Газа. З іншого боку, ми підтримуємо наших співвітчизників, і хочемо, щоб світове співтовариство в особі ООН відчуло невдоволення всього світу, адже на сьогоднішній день, акції протесту проходять практично в кожній країні світу» - відзначив один із представників оргкомітету демонстрації.

Також стало відомо, що подібний мітинг протесту пройшов у суботу 10 січня в Сімферополі на площі Леніна. Мітингуючі, яких було близько чотирьохсот чоловік, вимагали припинити воєнні дії в Секторі Газа і притягти Ізраїль за злочинні дії до судової відповідальності.

Багатотисячні демонстрації протесту проти вбивства мирних жителів у Палестині проходять у ці дні в багатьох містах Європи, США, а також у всіх мусульманських країнах.

Хоча Рада безпеки прийняла в четвер 8 січня резолюцію, що вимагає негайного припинення вогню в Секторі Газа і закликає до повного виведення ізраїльських військ, окупанти продовжують свою воєнну операцію, убиваючи все більше і більше палестинців.

Нагадаємо, що за останніми даними МОЗ Палестини, кількість палестинців, що загинули за час ізраїльської операції в секторі Газа, досягла в п'ятницю 9 січня 840 чоловік, поранені більше 3,1 тисячі, з них 280 дітей і 100 жінок.

За матеріалами Іслам для всіх

Посилання на тему:

В секторі Газа загинула українка і її дворічна дитина

Президент України вимагає невідкладно забезпечити умови для завершення евакуації українських громадян з Сектору Газа

Із cектору Газа евакуювали ще 47 українців

В Києві пройде мітинг солідарності з народом Палестини

П'ятнична проповідь на підтримку Газа

В Секторі Газа поранена громадянка України і її дитина

В новорічну ніч мусульмани України молилися за жителів Сектора Газа

Звернення мусульман України у зв’язку з бомбуванням Сектору Газа

В Україні виступили з осудом масованого бомбардування Сектору Газа

Бойню в Газі повинен розбирати міжнародний трибунал

Російський політолог: Боротьба палестинців - це боротьба за пріоритет цінностей християнства й ісламу над новим типом фінансового матеріалізму і фашизму

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.