В Криму пройшло урочисте відкриття мечеті «Кувейт»

Мусульмани святкують закінчення Рамадану
1
Перша набережна мечеть "Кувейт"
1
04.11.2008
Оцініть статтю: 
(134 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

З милості Всевишнього Аллаха в Сонячногірську Алуштинського району Криму відбулася церемонія урочистого відкриття мечеті "Кувейт".

"Відкриття мечеті - подія сама по собі визначна. А відкриття такого величного й гарного храму, яким є мечеть "Кувейт" на кримській землі - подія не лише радісна, але й історична. Я сподіваюся, що комплекс стане світочем віри, що оберігає національні й релігійні традиції татар, а сама мечеть - символом миру і духовного відродження ", - сказав муфтій Криму Хаджі Еміралі Аблаєв під час відкриття святині.

Як повідомляє інформаційний відділ ВАГО "Альраід", крім муфтія на відкритті першої набережної мечеті були присутні голова ВАГО «Альраід» Ісмаіл Кади, керівник кримського відділення Асоціації Мухаммед Таха, представник Кувейтського державного фонду Абдурахман Аттаркід та десятки мусульман - жителів району.

Пан Ісмаіл Кади акцентував увагу на важливості й необхідності мечеті для мусульман, як не лише місця для поклоніння, але й символу єдності та духовного збагачення. Зокрема він подякував всім, хто зробив свій внесок у реалізацію цього проекту.

Після традиційного перерізання червоної стрічки, офіційні особи і гості разом з жителями району здійснили в мечеті першу п'ятничну молитву.

За матеріалами Арраід.орг

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.