В Україні лобіюватимуть агресивну політику “Ізраїлю”

1
Діяльність форуму спрямована на підготовку молодих лобістів агресивної політики “Ізраїлю”.
15.12.2009
Оцініть статтю: 
(219 оцінки)
Теги: 
oksana
Зображення користувача oksana.

Ізраїльське урядове Бюро зв'язків з російськомовною громадськістю “Натіва” влаштувало у Герцлії - у стінах приватного вузу - форум для так званих “молодих лідерів єврейської діаспори” України, Росії і США. Діяльність форуму спрямована на підготовку молодих лобістів агресивної політики “Ізраїлю”.

Всі учасники цього форуму, за повідомленням IzRus, досить значимі фігури у своїх громадах, люди з високим рівнем впливу й освіти: журналісти, піарщики, адвокати, викладачі віком від 24 до 35 років. Вони були ретельно відібрані серед багатьох сотень бажаючих взяти участь у даному проекті. Основна увага приділялася особистій залученості кожного кандидата у процеси, пов'язані з взаємовідносинами сіоністського утворення з цими країнами, а також готовності взяти на себе активну роль у розвитку проізраїльського лобі.

В роботі форуму беруть участь відомі сіоністські політичні діячі: голова МЗС Авігдор Ліберман, міністр пропаганди і діаспори Юлій Едельштейн, голова Єврейського агентства Сохнут Натан Щаранський, впливовий російськомовний лобіст Борис Красний та інші. 14 грудня “молодих єврейських лідерів” ознайомили з ізраїльською армією, і звичайно ж зі стратегією війни з “тероризмом”.

У ході семінару учасники форуму обговорили завдання, які ставить “Ізраїль” перед громадами діаспори. Ціль - визначення сучасних тенденцій у ставленні до Ізраїлю і пошуки нових каналів впливу єврейських громад.

Відзначимо, що “Натіва” вже не раз відкрито заявляла, що її основне завдання створити через лобістів діаспори сприятливу атмосферу для продовження ізраїльської агресивної політики. Основний центр її інтересів – це, насамперед, політики й чиновники Росії, України, США та інших країн, де є “російськомовна єврейська” громадськість.

За матеріалами IzRus

Посилання на тему:

«Ізраїль» не визнає свою відповідальність за загибель українки і відмовляється виплачувати компенсацію її родичам

25 тисяч українських дітей - жертви ізраїльського «полювання за органами»

Через постійні бойові дії немає можливості почати пошуки тіл українки і її дитини

Київ вимагає розслідування від уряду «Ізраїлю»

В Сімферополі виступили проти дій Ізраїлю у секторі Газа

В Києві пройшла демонстрація проти агресії Ізраїлю в Газі

В секторі Газа загинула українка і її дворічна дитина

В Києві пройде мітинг солідарності з народом Палестини

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.