В Україні зареєстровано нове Духовне управління мусульман “Умма”

1
Логотип управління. (фото Islam.in.ua)
23.09.2008
Оцініть статтю: 
(232 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

В Україні офіційно розпочало свою діяльність нове Духовне управління мусульман України під назвою «Умма».

Як повідомляється в прес-релізі управління, це добровільне об’єднання релігійних громад мусульман України, яке створене з метою координації дій для забезпечення необхідних умов для сповідування та розповсюдження вчення ісламу сунітського толку.

Згідно статуту нової релігійної структури, до складу «Умми» ввійшли мусульманські релігійні громади різних обласних центрів нашої держави. Діяльність духовного управління розповсюджується на всю територію України.

Серед численних завдань, вказаних в статуті ДУМУ «Умма», є надання духовної та матеріальної допомоги громадам мусульман та окремим громадянам, створення духовних навчальних закладів та інших форм навчання ісламу, а також виконання різних духовних потреб згідно шаріату.

Діяльність ДУМУ «Умма» зареєстровано Державним комітетом України у справах національностей та релігій наказом № 79 від 11 вересня 2008 року.

Найближчим часом планується відкриття офіційного сайту духовного управління за адресою http://www.umma.in.ua/.

За даними Іслам в Україні, ДУМУ «Умма» стало вже п'ятою централізованою мусульманською структурою України наряду з Київським муфтіятом, Духовним управлінням мусульман Криму, Духовним управлінням мусульман України Ахмада Таміма та Духовним центром мусульман України.

За матеріалами Прес-релізу ДУМУ "Умма"

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.