Вандалізм не має ні національних, ні конфесіональних кордонів

19.04.2007
Оцініть статтю: 
(81 оцінка)
oksana
Зображення користувача oksana.

Члени Міжконфесійної Ради Криму \"Мир - Дарунок Божий\", виражають своє обурення фактами сплюндрування мусульманського цвинтаря та наруги над пам\'ятниками, про це говориться в офіційній заяві Співголів Міжконфесійної Ради Криму \"Мир - дарунок Божий\", текстом якої володіє Кримське агентство новин.

«Ми одностайно вважаємо, що акти вандалізму не просто не припустимі в сучасному суспільстві! Це явище не знає границь ні національних, ні конфесійних. Оскільки протягом останніх років руйнувалися й продовжують руйнуватися та осквернятися як православні цвинтарі, так і стародавні вірменські, караїмські, іудейські та цвинтарі представників інших конфесій» підкреслюється в заяві.

Черговий акт вандалізму на думку Міжконфесійної Ради Криму \"Мир - Дарунок Божий\", є спробою дестабілізації міжконфесійного та міжнаціонального миру на півострові.

«Ми призиваємо органи влади й громадськість Криму прийняти всі можливі заходи щодо запобігання подібних злочинів надалі та покарання винних у конкретному випадку, в рамках чинного законодавства, а також посприяти постраждалим родинам у відновленні зруйнованих надгробних пам\'ятників і могил» - говориться в заяві.

За матеріалами Кримського агентства новин

Додатково читайте:

Голова Верховної Ради Криму різко засудив сплюндрування могил на мусульманському кладовищі

У Криму сплюндрували пам\'ятники на мусульманському цвинтарі

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.