Весняна зустріч у київському Ісламському громадському культурному центрі

Весняна зустріч у київському Ісламському громадському культурному центрі
13.03.2007
Оцініть статтю: 
(192 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

11 березня в приміщенні Ісламського громадського культурного центра м. Києва жіноча громадська організація «Марьям» провела конференцію, що вже стала щорічною березневою традицією, із приваблюючою назвою «Шерше ля фам ....Шукайте жінку».

На конференції були підняті питання про положення жінки в сучасному суспільстві, про її права, про роль чоловіка і жінки в збереженні здорової та цілісної родини, про можливості жінки-мусульманки поєднувати сімейні обов\'язки і соціальну діяльність у сучасних реаліях.

Виступаючими мусульманками було піднято і розкрито так гаряче обговорюване питання про їхні права в Ісламі. Серед сучасного обивателя розповсюджений міф про принижене положення мусульманок в ісламських країнах. З виступів же на конференції було видно, що самі жінки ніде більше, ніж в Ісламі не можуть так повно проявити свою жіночність, материнську природу, ніжність, любов, ласку та турботу.

Під час доповіді на тему материнства, деякі жінки не могли стримати сліз. Адже єство жінки не може залишатися байдужим, коли обговорюється питання відмови від материнства й проблем, які постають перед покинутою дитиною.

Продовження роду - це висока місія жінки на планеті, і ніхто краще не може із цим впоратися, ніж прекрасна половина людства, наділена від Всевишнього всіма необхідними для цього якостями.

Доповіді викликали великий інтерес у слухачів, а їх зібралося не багато не мало біля двох сотень чоловік. Актовий зал Ісламського центра практично повністю був заповнений. Серед присутніх були як мусульманки, так і представниці інших конфесій, учні школи «Ан-Нур», які цікавляться арабською мовою та культурою Ісламу.

Після конференції коридори центра заповнили жваві голоси. Біля солодкого столу, приготовленого для гостей, ділилися враженнями та солодощами.

Інф. відділ МАГО «Арраід»

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.