Вітаємо зі святом Ід аль-Фітр!

Вітаємо зі святом Ід аль-Фітр!
25.10.2006
Оцініть статтю: 
(118 оцінки)
denis
Зображення користувача denis.

В ім\'я Аллага Милостивого й Милосердного!

Аллагу акбар! Аллагу акбар! Аллагу акбар!

Ля Іляга Ілляллаh!

Аллагу акбар! Аллагу акбар!

Уа Ліллягі льхамд!

Мечеть сповнилась звуками такбірату перед святковою молитвою, що є ознакою закінчення благословенного місяця Рамадан. Цього року кількість братів і сестер, що прийшли, була дуже значною, довелося виділяти додаткове приміщення, для їх розміщення.

Циього сонячного ранку 23 жовтня в Ісламському культурному центрі зібралося близько 700 мусульман, для святкування Ід аль-Фітр, одного із двох найважливіших і найвизначніших свят. Урочиста молитва почалася із семиразового такбіру та поминання Всевишнього. Зворушилися душі й зволожилися очі віруючих від почутих аятів Корану, - Хвала Аллагу, - місяць благословенного посту вдалось гідно завершити. Молитви Таравіх, читання Благородного Корану, нічне поклоніння, роздача милостині - все в чому ми мусульмани докладали зусиль заради Найщедрішого й Милостивого Аллага, дякуючи за безцінні та несчисленні Його дари.

Закінчивши молитву, шейх Імад піднявся на мінбар, щоб привітати віруючих святковою проповіддю, у якій згадав про надзвичайну важливість Рамадану, що пройшов: «Праведні справи, зроблені в цей світлий місяць, будуть винагороджені в День Великого Суду, і спричиняться з Волі Аллага до входу віруючих у ворота блаженного Раю. Адже, істинно - Рай для праведних та богобоязких!»

Далі промовляв голова МАГО «Арраїд» Ісмаїл Каді, поздоровляючи усіх мусульман з цією урочистою подією. Він сказав, що завершився місяць прощення та каяття, протягом якого віруючі благали Всевишнього Творця дарувати їм Свою Милість та каялися у гріхах. Аллаг істинно обіцяв у Своїй Книзі: «А ті, котрі повірили та чинили благі діяння, вірили в те, що було даровано Мухаммаду, а то є істина від їхнього Господа, Він зітре їхні гріхи та владнає їхнє життя». Крім того Ісмаїл Каді звернувся до Всевишнього, благаючи дарувати захист і милість мусульманам України.

Після проповіді віруючі привітали один одного зі святом Ід аль-Фітр. «Нехай прийме Господь ваш піст» - чулося навкруги. Щирі обійми, розчулені обличчя, усмішки, котрі променіли радістю та любов\'ю, якою нагородив серця мусульман Всеблагий Творець.

Біля виходу з мечеті на віруючих очікувало частування. Особливе ж задоволення отримали діти мусульман, обдаровані солодощами та різнобарвними кульками...

Безмірна хвала Аллагу за те, що Він наділив нас вірою, даруючи це щастя щирим та покірним Його рабам.

О, Боже! Збережи та захисти усіх мусульман і зміцни їх на твоєму прямому шляху!

Нуреддін

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.