Янукович: В Україні виросло ціле покоління пивної молоді

1
Українські діти вживають більше алкоголю і тютюну, ніж їх однолітки в інших країнах.
30.09.2010
Оцініть статтю: 
(400 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Президент Віктор Янукович заявив, що стан здоров'я дітей та молоді в Україні викликає серйозну стурбованість.

«Викликає серйозну стурбованість стан здоров'я дітей та молоді. Протягом останніх років не спостерігалася навіть тенденція до поліпшення стану здоров'я дітей. Навпаки, в порівнянні з 2003 роком показник захворюваності дітей у 2009 році збільшився на 15%», - сказав Президент сьогодні на засіданні Гуманітарної ради.

Зокрема, він зазначив, що серед дітей прогресують хронічні хвороби серцево-судинної, ендокринної та нервової систем. «Часто надходить трагічна інформація: діти помирають просто в школі», - наголосив Янукович.

Він також зауважив, що українські діти вживають більше алкоголю і тютюну, ніж їх однолітки в інших країнах. «Виросло ціле покоління пивної молоді», - з обуренням зазначив Президент.

Також він наголосив, що в Україні взагалі не вибудована і не існує система попередження захворюваності серед дітей-сиріт. Глава держави запевнив, що найближчим часом на засіданні Гуманітарної ради буде розглянуто питання про стан справ у сфері охорони здоров'я.

Президент України виступив за ідеологічно нову державну політику у розвитку здорового способу життя громадян: «Очевидна необхідність розробки і здійснення ідеологічно нової державної політики щодо поліпшення стану громадського здоров'я назріла, саме переорієнтація наших співвітчизників на здоровий спосіб життя...»

Янукович зауважив, що сучасний стан здоров'я громадян України незадовільний. Зокрема, він зазначив, що середня тривалість життя у країні становить 67,5 років, що більш ніж на 10 років відрізняється від цього показника в розвинених країнах. «Нам треба скорочувати цей розрив між європейськими розвиненими країнами, він не може бути більш ніж 10 років», - акцентував Глава держави.

Також він зазначив, що за роки незалежності в Україні істотно зросла кількість випадків передчасної смертності, особливо чоловіків, внаслідок чого населення скоротилося більш ніж на 6 млн осіб і становить зараз 45,806 млн. У зв'язку з цим Президент наголосив, що для підвищення рівня життя велику роль відіграє економіка, і держава робить все для поліпшення соціально-економічної ситуації у країні.

Як вже повідомлялося, на засіданні Громадської гуманітарної ради Президент також заявив, що політична нестабільність наклала негативний відбиток на психологічний та соціальний добробут українців, і назвав розвиток фізичної культури і спорту в Україні в контексті формування здорового способу життя одним із стратегічних пріоритетів державної політики.

За матеріалами «Кореспондент»

Посилання на тему:

Новини

В Сімферополі пройшла акція проти наркоманії, алкоголізму і тютюнопаління

Київські депутати пропонують заборонити рекламу пива

Держава співпрацюватиме з релігійними організаціями у пропагуванні сімейних цінностей та здорового способу життя

У Києві будуть штрафувати за розпивання пива в паперовому пакеті

Верховна Рада відмовилася заборонити вживання алкоголю в українських літаках

Дніпропетровські батьки заявляють, що школа вчить їхніх дітей пиячити та ґвалтувати

Українське суспільство недооцінює загрозу підліткового алкоголізму

Статті

Губить людей не пиво, а губить людей влада

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.