Заступник голови Держкомнацрелігій України провів консультації з представниками ісламських та християнських організацій Автономної Республіки Крим

02.10.2008
Оцініть статтю: 
(68 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

В Євпаторії, Автономна Республіка Крим, 25-26 вересня 2008 року відбувся тематичний семінар «Основні завдання з реалізації Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації», повідомляє РІСУ з посиланням на офіційний сайт Держкомнацрелігій.

Учасники семінару заслухали доповіді: «Пріоритети державно-конфесійної політики в сучасній Україні»; «Проблеми державно-конфесійних відносин в Автономній Республіці Крим та шляхи їх вирішення»; «Новітні релігійні рухи у світі та Україні»; «Про деякі проблеми внутрішньо ісламських відносин в Автономній Республіці Крим»; «Актуальні питання діяльності релігійних організацій в Автономній Республіці Крим».

За повідомленням прес-служби Держкомнацрелігій, у роботі семінару взяли участь: заступник голови Держкомнацрелігій України М.Новиченко, начальник відділу науково-експертної роботи Департаменту у справах державно-конфесійних відносин та забезпечення свободи совісті Держкомнацрелігій В.Любчик, Голова Рескомрелігій АРК В.Маліборський та інші.

До навчання були залучені відповідальні працівники міських та районних держадміністрацій, які опікуються проблемами державно-конфесійних відносин. В рамках семінару відбувся круглий стіл на тему «Законодавче забезпечення свободи віросповідання», а також зустріч з керівниками та представниками релігійних організацій — членів Міжконфесійної ради «Мир — дар Божий».

В ході робочої поїздки в Автономну Республіку Крим заступник Голови Державного комітету України у справах національностей та релігій Микола Новиченко провів консультативні співбесіди з муфтієм Духовного управління мусульман Криму Хаджі Еміралі Аблаєвим, представниками ісламських та християнських організацій Автономної Республіки Крим. Відбувся обмін думками щодо подальшого розвитку державно-конфесійних відносин та релігійно-конфесійного комплексу в Автономній Республіці Крим.
За матеріалами РІСУ

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.