Завтра розпочнуться громадські обговорення проектів сімферопольської Соборної мечеті

Завтра розпочнуться громадські обговорення проектів сімферопольської Соборної мечеті
07.09.2011
Оцініть статтю: 
(239 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

Громадське обговорення проектів, представлених на архітектурний конкурс на кращий ескізний проект Соборної мечеті (Буюк Джума-Джамі) у Сімферополі, розпочнеться 8 вересня. Про це інформагентству QHA повідомив заступник муфтія мусульман Криму Айдер Ісмаїлов.

За словами заступника муфтія, 3 вересня відбулося засідання Наглядової ради, у ході якого були розглянуті проекти конкурсантів.

«Громадські обговорення були відстрочені у зв'язку зі святами, проте вони почнуться 8 вересня. У ході засідання було розглянуто роботи конкурсантів», - пояснив А. Ісмаїлов.

Імена учасників поки не розголошуються, кожен може взяти участь у виборі проекту, для цього необхідно прийти і проголосувати.

«Всі 10 проектів незабаром з'являться у виставковій залі і будуть представлені для громадського обговорення. Кожен матиме можливість відвідати, вивчити і висловити свою думку через анкету. Можу відзначити, що автори робіт не лише кримчани, є також представники з України, Туреччини, Близького Зарубіжжя і країн СНД. Поки що ми не розголошуємо інформацію про авторів проекту, щоб голосування відбулося максимально неупереджено», - розповів заступник муфтія.

Також заммуфтія зазначив, що поки виставкову залу не обрано. Однак передбачається, що ця виставка, можливо, пройде в одній із зал Кримської універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка в Сімферополі.

Як повідомлялося раніше, Духовне управління мусульман Криму оголосило архітектурний конкурс на ескізний проект комплексу Соборної мечеті в Сімферополі.

«Майбутній комплекс Соборної мечеті стане однією із прикрас Криму і його столиці - Акмесджита, символом добра і взаєморозуміння всіх його мешканців», - впевнений А. Ісмаїлов.

Нагадаємо, що всі, хто бажає зробити свій особистий внесок у будівництво Соборної мечеті і заслужити милість Всевишнього можуть внести свої добровільні пожертви на окремий рахунок ДУМК - м. Сімферополь вул. Курчатова, 4. ОКПО 23450183, р / р 26009265071, МФО 380805, «Райффайзен Банк Аваль», м. Київ із призначенням платежу «На будівництво Соборної мечеті в м. Сімферополі».

За матеріалами QHA

Посилання на тему:

У Сімферополі розпочався конкурс проектів комплексу Соборної мечеті

Кримські мусульмани отримали держакт на землю під будівництво Соборної мечеті

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.