Заява ДУМК у зв'язку з підпалом мечеті розіслана всім іноземним диппредставникам

1
Розсилка супроводжувалася фотографіями мечеті до та після підпалу, зі зруйнованою покрівлею.
04.01.2011
Оцініть статтю: 
(212 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Відділ зовнішніх зв'язків Меджлісу кримськотатарського народу організував розсилку заяви Духовного управління мусульман Криму у зв'язку з підпалом мечеті, що будується в Сімферополі (масив Жигуліна Роща) поблизу села Мирне.

Заява англійською та турецькою мовами була направлена всім представництвам дипмісій, акредитованих в Україні - посольствам іноземних держав і міжнародним організаціям, діаспорам кримських татар. Розсилка супроводжувалася фотографіями мечеті до та після підпалу, зі зруйнованою покрівлею.

Про це повідомляє «Іслам в СНД» з посиланням на Відділ зовнішніх зв'язків Меджлісу кримськотатарського народу.

Як зазначає джерело, 31 грудня 2010 року на адресу керівника відділу зовнішніх зв'язків Меджлісу кримськотатарського народу електронною поштою надійшов лист від Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні пана Даніеля Карона.

У цьому короткому листі посол висловлює подяку відділу зовнішніх зв'язків Меджлісу в тому, що він намагається тримати в курсі оточуючу громадськість про події, що відбуваються в Криму, і жалкує з приводу підпалу мечеті.

Вітаючи з Новим роком, що наступає, Пан Посол щиро побажав: «Я бажаю всього найкращого кримськотатарському народу в 2011 році!».

Нагадаємо, вночі 25 грудня в селі Мирне Сімферопольського району Криму загорілася недобудована мечеть. Духовне управління мусульман Криму розцінило інцидент як підпал, спрямований на дестабілізацію міжконфесійного миру на півострові.

Свою стурбованість у зв'язку з даним інцидентом висловив Центральний офіс Товариства культури та взаємодопомоги кримських татар у Туреччині (дернек).

За матеріалами «Іслам у СНД»

Посилання на тему:

Кримськотатарська діаспора Туреччини стурбована нападами на релігійні об'єкти мусульман у Криму

Джемільов назвав пожежу в мечеті під Сімферополем черговим актом вандалізму проти кримських татар

Недобудовану мечеть під Сімферополем підпалили, щоб дестабілізувати ситуацію у Криму, – вважають в ДУМК

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.