"Жінка майбутнього..." - традиційна весняна конференція

"Жінка майбутнього..." - традиційна весняна конференція
11.03.2008
Оцініть статтю: 
(122 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

9 березня в конференц-залі Київського ісламського культурного центру жіноча громадська організація "Мар’ям" спільно з громадською організацією "Ан-Нур" провели вже традиційну весняну зустріч під привабливою назвою "Жінка майбутнього...".

На початку конференції від імені співробітників ВАГО "Альраід" голова ревізійної комісії Ваіль Бхесі привітав представниць прекрасної статі з всесвітнім жіночим днем. Він побажав всім жінкам залишатися символом ніжності, доброти, турботи і любові. Наприкінці своєї промови д-р Ваіль подякував організаторам за активність, а всім присутнім за проявлений інтерес до конференції.

Потім доповідачки підняли питання про те, якою повинна бути справжня жінка і в чому полягають її сильні сторони, а також про цінність жінки в суспільстві. Сучасна жінка, перш за все, любляча мати, сестра, дружина або донька. Жінка повинна виконувати своє призначення бути жінкою. Ким би вона не була, бухгалтером, бізнес-леді, учителем чи хорошою домогосподаркою, вона повинна залишатися жінкою з великої літери.

Не обійшли стороною і присутніх чоловіків. Спеціально для них одна з сестер прочитала послання з переконливими порадами. У своєму виступі вона відзначила, що чоловік повинен бути щирим і гранично відвертим у стосунках з дружиною, бути відповідальним за родину і брати участь у вихованні дітей та домашніх турботах.

Доповіді викликали великий інтерес у слухачів, а їх зібралося близько двох сотень чоловік. Актовий зал Ісламського центру повністю був заповнений. Серед присутніх були мусульманки, представниці інших конфесій, учні школи «Ан-Нур» та інші, що цікавляться арабською мовою і культурою Ісламу.

Під час конференції бажаючі мали можливість ставити запитання, а наприкінці конференції отримати відповіді і поради, як від Імама мечеті шейха Імада Абу Аль-Руба, так і від доповідачок.

Після конференції коридори центру заповнили жваві голоси. Гості, тримаючи в руках букети квітів, ділилися враженнями від почутого і пригощалися солодощами.

За матеріалами Arraid.org

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.