Американські мусульмани не так небезпечні, як їх малюють

1
Жодне з 14 000 вбивств, що сталися в 2011 р., не були пов'язані з ісламським екстремізмом, – результати дослідження
13.02.2012
Оцініть статтю: 
(593 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Згідно з результатами нового дослідження, опублікованого американськими ученими, мусульманське співтовариство Сполучених Штатів зовсім не становить для решти суспільства такої загрози, про яку без кінця сурмлять ЗМІ, повідомляє ІАК «Ансар» з посиланням на OnIslam.

«Мусульмансько-американський тероризм минулого року продовжив залишатися мізерною загрозою громадської безпеки. Жодне з 14 000 вбивств, що сталися в 2011 р., не були пов'язані з ісламським екстремізмом», ‒ говорить Чарльз Курцман, автор дослідження і професор соціології в коледжі мистецтва і науки при університеті Північної Кароліни.

У дослідженні під назвою «Мусульмансько-американський тероризм за десятиліття з 11 вересня» йде мова про те, що заклопотаність контртерористичних відомств з приводу «доморослого екстремізму» абсолютно не матеріалізується.

На підставі даних американського Держдепу та центру закону і безпеки при університеті Нью-Йорка, а також ЗМІ, таких як CNN, дослідники склали історію «доморослого тероризму» за останні 11 років.

У звіті повідомляється, що за період з 11 вересня 2001 р. за ненасильницьку підтримку тероризму було заарештовано 462 американці мусульманського походження. Після терактів у Нью-Йорку кількість затриманих за звинуваченням у тероризмі злочинців динамічно скорочувалася – у перші 5 років було заарештовано 343 людини, а в подальші роки – лише 119.

Кількість американських мусульман, засуджених за статтею матеріальна або інформаційна підтримка тероризму, в 2011 р. знизилася до 8.

За матеріалами «Ансар.ру»

Посилання на тему:

Більшість американців вважають, що мусульман несправедливо таврують

Мусульманські лідери США побоюються зростання ісламофобії

Американці зізналися у ворожості до мусульман

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.