Британські профспілки приєдналися до мусульман в боротьбі проти ісламофобії

16.04.2007
Оцініть статтю: 
(137 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Мусульманська Рада Великобританії (MCB) провела спільний семінар з Конгресом Профспілок (TUC), щоб обговорити питання поліпшення робочих перспектив мусульман і боротьби зі зростаючою ісламофобією в країні.

Семінар, який пройшов в Лондоні, також шукав шляхи тіснішої співпраці профспілок з двохмільйонною мусульманською громадою, і торкнувся зростаючої загрози, яку становить рух крайнього правого крила для численних національно-релігійних громад Великобританії.

Генеральний секретар Конгресу Профспілок Брендан Барбер (Brendan Barber), виступаючи із зверненням до з\'їзду, попередив, що масштаб проблем, з якими зіткнулася Британія, зокрема пов\'язаних з Британською Націоналістичною Партією, не повинен бути недооцінений.

«Ісламофобія є реальною і справжньою загрозою, що підігрівається упередженістю і нерозумінням, а підйом крайніх правих, а також їх успіх у виборців БНП є сигналами тривоги», сказав він.

«Знов наближаються місцеві вибори, і, працюючи разом, Конгрес Профспілок і Мусульманська Рада можуть викрити ультраправих, показавши, ким вони є насправді...»

Генеральний секретар МСВ Абдул Барі (Abdul Bari) сказав, що мусульмани впевнені в соціальній справедливості і рівних правах для всіх, проте співтовариство зіткнулося з «реальними проблемами дискримінації та бідності».

«Третина мусульман живе в 10% найбільш бідних районів країни, але ми маємо величезний потенціал знань, оптимізму та енергії, які можемо віддати, працюючи для Великобританії», - сказав Барі.

В рамках одноденного семінару пройшли сесії, присвячені мусульманській громаді та її роботі, і загрозі, яку становлять ультраправі.

За матеріалами Іслам для всіх

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.