Буш збирається поліпшувати імідж Америки в мусульманських країнах

Євреї і мусульмани продовжують початий у Києві міжконфесійний діалог
Буш збирається поліпшувати імідж Америки в мусульманських країнах
29.06.2007
Оцініть статтю: 
(21 оцінка)
oksana
Зображення користувача oksana.

Президент США Джордж Буш заявив, що призначить спеціального представника із зв'язків з мусульманськими країнами з метою поліпшення іміджу Америки в ісламському світі, повідомляє Благовіст-Інфо з посиланням на Бі-бі-сі.

Представник Буша буде підтримувати контакт між Білим домом і Організацією "Ісламська конференція", яка об’єднує 57 ісламських держав і виступає за зміцнення співробітництва між ними в політичних і соціальних питаннях. Її штаб-квартира знаходиться в Саудівській Аравії.

"Наш спеціальний посланець буде слухати і вчитися в представників мусульманських країн, а також буде доносити до них погляди і цінності Америки", - сказав Буш на церемонії, присвяченій 50-й річниці від дня заснування мечеті у Вашингтоні, яка слугує також культурним центром.

"Це можливість для американців продемонструвати мусульманському суспільству нашу зацікавленість у ввічливому діалозі і продовженні дружби", - відзначив Буш.

Президент США вперше направляє в Організацію "Ісламська конференція" свого представника; його ім'я поки що не відомо.

У ході свого виступу в мечеті Буш звинуватив Іран і Сирію в релігійних та політичних репресіях.

"Мільйони прагнуть до майбутнього, у якому вони можуть говорити те, що думають, їздити туди, куди вони хочуть, і молитися у відповідності зі своїм вибором, - сказав Джордж Буш. - Вони безмовно благають про свободу і сподіваються, що хтось десь відповість їм. Сьогодні, у цьому місці вільного богослужіння, ми говоримо тим, хто жадає свободи на просторах від Дамаска до Тегерана: ви не сковані своїми стражданнями навічно. Більше не благайте в тиші. Вільний світ чує вас. Ви не самотні. Америка простягає вам руку дружби. Ми працюємо заради того дня, коли зможемо привітати вас у сім’ї вільних народів".

Це другий візит президента Буша в Ісламський центр у Вашингтоні. Перший раз він побував там відразу після нападів 11 вересня 2001 року, щоб засудити упереджене ставлення до мусульман, які проживають у США.

За матеріалами Благовіст-Інфо

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.