До складу кабміну Саудівської Аравії вперше увійшла жінка

1
Нура аль-Фаіз, яка займала раніше пост директора жіночої філії Інституту адміністрації, призначена заступником міністра освіти.
17.02.2009
Оцініть статтю: 
(254 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Відбулися перші масштабні перестановки в уряді з моменту сходження короля Саудівської Аравії Абдулли ібн Абдуль Азіза на трон у серпні 2005 року.

Монарх Саудівської Аравії оголосив про істотні перестановки у кабінеті міністрів. Уперше в історії країни посаду в уряді одержить жінка. Про це в суботу повідомило державне телебачення Саудівської Аравії.

Відомий працівник системи освіти країни Нура аль-Фаіз, яка займала раніше пост директора жіночої філії Інституту адміністрації, призначена заступником міністра освіти. Це найвища посада, яку коли небудь займала жінка в уряді Саудівської Аравії.

За даними саудівської преси, вона замінить на цьому посту одного з принців королівської родини.

Король Абдулла, який вступив на престол у 2006 році, у ході першої реорганізації кабінету міністрів змінив міністрів освіти, культури та інформації, охорони здоров'я і юстиції.

Декретом короля, повідомляє саудівське телебачення, реорганізований також вищий законодавчий орган країни Рада улемів (шаріатських богословів) і призначений новий директор релігійної поліції нравів. Новим директором Саудівського валютного агентства (Центрального банку) став Мухаммад аль-Джасер.

За матеріалами Іслам для всіх

Посилання на тему:

В Саудівській Аравії розпочато будівництво найбільшого у світі університету для жінок

Відкриття найбільшого в Ірані парку для жінок приурочать до Ісламського жіночого дня

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.