Іхсаноглу сподівається, що Захід прийде до розуміння ісламу

Іхсаноглу сподівається, що Захід прийде до розуміння ісламу
12.04.2007
Оцініть статтю: 
(27 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Тегеран, 11 квітня. – Генеральний Секретар Організації Ісламської Конференції (ОІК) Екмеледдін Іхсаноглу сказав, що для Заходу настав час прийти до розуміння ісламу.

Зауваження було зроблене на нараді послів зарубіжних країн в Інституті політичних і міжнародних досліджень при Міністерстві закордонних справ Ірану, повідомляє агентство IRNA.

Він додав, що немає необхідності в конфліктах, а сварки не сприяють процвітанню жодної країни.

Вказавши на бажання досягти такого розуміння на вищому рівні протягом останніх двох років, він підкреслив, що вирішення поточних проблем буде корисне для всіх сторін.

«Ми віримо в можливість врегулювання конфліктів, і проти виправдання фундаменталізму та екстремізму. Ми проти всіх екстремістських ідеологій, не тільки в регіоні, але й у всьому світі і хочемо засудити їх», - сказав він.

Генеральний Секретар ОІК підкреслив, що мусульман не слід звинувачувати у фундаменталізмі та екстремізмі, беручи до уваги той факт, що багато з них стали прихильниками таких заходів та уявлень у відповідь на екстремізм інших.

«Ми закликаємо наших соратників у Євросоюзі до співпраці з нами в цьому відношенні. Якщо така співпраця не матиме місця, екстремісти втягнуть у суперечки всіх нас».

«Наші переговори за останні два роки були безуспішними, зважаючи на те, що ми повинні проводити переговори згідно програми, яка досягне мети і накладе політичні зобов\'язання на всі сторони. Тільки таким чином можна сподіватися прийти до історичного рішення», - додав він.

За матеріалами сайту Іслам для всіх

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.