Іракські імами привітали Бенедикта XVI з Великоднем

Іракські імами привітали Бенедикта XVI з Великоднем
13.04.2007
Оцініть статтю: 
(87 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Група з шести суннітських і шиїтських імамів привітала з Воскресінням Христовим Папу Римського Бенедикта XVI, \"який невпинно працює в ім\'я миру і благополуччя всього людства\".

Імами були присутні на Пасхальній месі в кафедральному храмі Киркука, на півночі Іраку, яку очолив халдейський архієпископ Луіс Сако. Ісламські релігійні діячі висловилися за братерство між християнами і мусульманами, і помолилися, щоб Бог дарував Іраку мир і безпеку, повідомляє католицьке агентство Agnuz з посиланням на Радіо Ватикану та AsiaNews.

Вітаючи представників мусульманського духівництва, архієпископ підкреслив спільні сторони між християнством та ісламом і призвав поважати наявні відмінності як такі, що відповідають \"Божественним задумам\". \"Бог створив нас різними, щоб зустрітися з нами і щоб наприкінці життя ми досягли завершальної мети, яка і є Бог\", – сказав прелат. Крім того, архієпископ підкреслив, що обов’язок кожного імаму і кожного релігійного діяча – говорити такі виразні та доброзичливі слова, до яких би люди прислухалися із задоволенням.

Луіс Сако також призвав іракців укріплювати оснований на їх походженні і переконаннях зв\'язок один з одним, і помолився за те, щоб Киркук залишався містом, символізуючим братерство та мирне співіснування.

Як наголошується в коментарі агентств, передуючий Великодню Вербний Тиждень був позначений в Киркукі знаками надії: у Вербне Воскресіння на запрошення Центру з вивчення східних досліджень сюди з ліванського міста Антіліас прибула ливано-іракська група дружби, яку сердечно прийняли архієпископ Сако та віруючі.

За матеріалами НьюзРу

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.