Іслам може стати другою державною релігією в Британії

Іслам може стати другою державною релігією в Британії
26.06.2007
Оцініть статтю: 
(18 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Урядовий звіт про майбутню реформу освіти, ініційований міністром вищої освіти Біллом Раммеллом і написаний разом з доктором Атауллахом Сиддики (старшим фахівцем Ісламського фонду), демонструє, що здійснені адміністрацією Тоні Блера кроки (озвучені в Кембриджі на конференції «Іслам і мусульмани в сучасному світі») є просуванням вперед – в сторону визначення статусу ісламу у Великобританії як другої державної релігії.

У всякому разі, саме таку оцінку дав йому дослідницький фонд Барнабас.

Зокрема, крім необхідності правильного і повноцінного викладання мусульманської теології в університетах, одне з положень проекту реформи проголошує: «Всі університети повинні брати на роботу мусульманських проповідників або радників для забезпечення потреб зростаючої мусульманської громади в кампусах. Для мусульман також повинна бути надана більша кількість молитовних кімнат».

На думку ініціаторів проекту, увага, що приділяється вивченню і викладанню ісламу у вузах країни, повинна істотно звузити сферу діяльності мусульманських радикалів, повідомляє ІсламНьюз із посиланням на Daily Estimate.

За матеріалами ІсламНьюз

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.