Ісламські вчені та мислителі обговорюють становище жінки в сучасному світі

17.08.2007
Оцініть статтю: 
(182 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Минулого вівторка мусульманські вчені, мислителі та активісти зібралися на конференцію «Статус мусульманок у сучасному світі: реалії і перспективи», яка розпочалася в колишній столиці Малайзії Куала-Лумпурі. Цей захід був організований Міжнародним ісламським університетом Малайзії та Малайзійським міжнародним інститутом мусульманської єдності, повідомляє Іслам.ру з посиланням на IslamOnline.

За словами ректора Університету проф. Сієда Абдулли Ідіда, особлива увага на конференції приділяється співробітництву між різними НПО у справі захисту прав жінок, а також виробленню практичних механізмів, покликаних сприяти покращенню становища жінок в ісламському світі. На зустрічі буде зачитано більше 100 доповідей, які підніматимуть такі питання, як участь жінок у плануванні освітньої політики, економічному розвитку та політичному керівництві держави.

Як відзначив голова конференції проф. Сано Кутуб Мустафа, найважливішим завданням учасників цих зборів буде знайти «золоту середину» між двома основними точками зору на ці питання в ісламському світі - між псевдотрадиціоналістами, які прагнуть залишити жінок у підлеглому становищі, і прозахідними модерністами, що відмовляються бачити яку-небудь різницю між статями.

За матеріалами Іслам.ру

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.