«Ізраїль» випробовував на палестинцях нову хімічну зброю

1
У зразках тканин поранених і вбитих палестинців були виявлені сліди різних токсичних хімічних речовин
01.06.2010
Оцініть статтю: 
(513 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Дослідження, проведені видними італійськими вченими-біохіміками, показали наявність токсичних і канцерогенних речовин у тканинах палестинців, які отримали поранення або були вбиті під час військових операцій «Ізраїлю» в Секторі Газа в 2006 і 2009 роках.

Висновки зроблені групою спеціалістів, які займаються дослідженнями нових видів зброї та їх вражаючої дії. До складу дослідницької групи увійшли незалежні вчені та лікарі, - повідомляє «Іслам.ру» з посиланням на «Палестинський інформаційний центр».

У зразках тканин поранених і вбитих палестинців були виявлені сліди різних хімічних речовин, які здатні викликати злоякісні пухлини, фізичні каліцтва та інші серйозні проблеми зі здоров'ям. Тканини людей містили сліди арсіну, ртуті, урану, хрому, кадмію та інших хімічних речовин.

Висновки італійських вчених підтверджують підозри правозахисних організацій, незалежних експертів про те, що «Ізраїль» використовував останню війну в Секторі Газа як полігон для випробування нових видів зброї масового знищення.

За матеріалами «Іслам.ру»

Посилання на тему:

«Ізраїль» вбивав палестинців радіоактивною зброєю

Після бійні у секторі Газа на світ почали з'являтися діти із вродженими вадами

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.