Нужденні діти Британії отримають допомогу від місцевих мечетей

Нужденні діти Британії отримають допомогу від місцевих мечетей
14.11.2007
Оцініть статтю: 
(148 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Лідери британських мечетей і мусульманської громади пообіцяли повністю підтримати щорічний захід ВВС з надання допомоги нужденним дітям. Тисячі людей і сотні мечетей готові відгукнутися на заклик мечетей очолити збір пожертвувань дітям з різних прошарків суспільства.

Більшість з 1 300 британських мечетей готові відповісти на заклик ВВС звернутися до проблеми нужденних дітей під час п'ятничної молитви 16 листопада, повідомляє Іслам для всіх з посиланням на сайт Bolsamania.

Всі пожертвування, зібрані після п'ятничних молитов будуть відправлені до фонду ВВС на підтримку нужденних дітей.

За словами одного із провідних гуманітарних працівників Великобританії Юсуфа Ісламу (Yusuf Islam), дана ініціатива допоможе мусульманам продемонструвати свою участь у долі бідних жителів країни, зокрема, дітей.

«Ніщо не може бути ближче серцю нашого улюбленого пророка..., ніж турбота про дітей... Мусульманська Рада Великобританії пишається своєю участю в кампанії», заявив доктор Мухаммад Абдул Барі (Muhammad Abdul Bari), генсекретар організації.

«Ми вітаємо ініціативу і повністю підтримуємо її, тому що наші мечеті завжди були місцями виняткового прикладу милосердя», сказав керівник Британського Форуму Мусульман Зарін Ахмед (Zareen Ahmed).

Співробітник Центру Пакистанської Громади Тарік Дар (Tariq Dar) підкреслив, що служити дітям - один з головних обов'язків мусульманина, і висловив надію на позитивне ставлення всіх мусульман до даної ініціативи.

«Це дає нам можливість показати світу, що наші мечеті є центрами спільного блага», сказав Фуад Нахді (Fuad Nahdi), член Мусульманського коледжу в Лондоні.

За матеріалами Іслам для всіх

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.