Папа Римський вирішив налагодити діалог з ісламськими лідерами

В Саудівській Аравії відкривається художня виставка
Папа Римський вирішив налагодити діалог з ісламськими лідерами
26.06.2007
Оцініть статтю: 
(16 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Папа Римський Бенедикт XVI відновив скасовану ним в 2006 році Папську раду з міжрелігійного діалогу, основним напрямком роботи якої є налагодження відносин Ватикану з ісламом, повідомляє Завтра з посиланням на AFP.

Главою Ради призначений французький кардинал Жан-Луі Торан (Jean-Louis Tauran), який останні чотири роки займав посаду головного бібліотекаря Святого Престолу.

64-літній Торан, який протягом 13 років, з 1990 по 2003 рік, очолював зовнішньополітичне відомство Святого Престолу, має багатий дипломатичний досвід і користується великою повагою в мусульманському світі, у тому числі й тому, що він був одним із самих затятих противників вторгнення США в Ірак.

Торан приступить до виконання своїх нових обов'язків з 1 вересня 2007 року.

Рада з міжрелігійного діалогу в лютому 2006 року за рішенням Бенедикта XVI була об'єднана із Радою з культури, що викликало критику з боку мусульманського світу.

Крім того, ситуацію ускладнив скандал, що вибухнув восени 2006 року після того, як у ході пастирського візиту в Німеччину Бенедикт XVI 12 вересня виступив в університеті Регенсбурга з теологічною лекцією. Цитата із середньовічного листа, що ображає пророка Мухаммеда і наведена понтифіком під час лекції, викликала протести мусульман у всьому світі.

За матеріалами Завтра, Інтерфакс-Релігія

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.