Папа Римський закликав католицькі приходи прийняти по одній сім’ї біженців

Папа Римський закликав прийняти біженців
Папа Римський закликав католицькі приходи прийняти по одній сім’ї біженців
Папа Римский призвал католические приходы взять по одной семье беженцев
ФОТО (AFP PHOTO/JUAN MABROMATA) : Папа Римский Франциск
Папа Римський закликав прийняти біженців
Папа Римский призвал католические приходы взять по одной семье беженцев
07.09.2015
Оцініть статтю: 
(603 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Надати притулок хоча б одній сім‘ї біженців з Близького Сходу — із таким закликом Папа Римський Франциск звернувся до кожної з католицьких парафій, чернечих спільнот, а також монастирів по всій Європі.

Понтифік пообіцяв почати зі своєї Римської діоцезії, яка прийме одну сім‘ю мігрантів. «Перед обличчям трагедій десятків тисяч біженців, які тікають від смерті внаслідок війни чи голоду та прямують до надії на життя, Євангеліє закликає нас ставати «ближніми» для найменших і покинутих, давати їм конкретну надію». — проголосив Папа Римський Франциск.

Про це повідомляє Euronews з посиланням на Твіттер понтифіка.

Франциск попрохав також європейських єпископів підтримати його заклик у своїх діоцезіях, аби кожна церква прийняла одну сім‘ю біженців.

Папа Римський процитував слова Ісуса Христа з Євангелії: «Все, що ви вчинили одному з моїх найменших братів, ви мені вчинили».

Нагадаємо, міграційна криза виникла у зв’язку з різким напливом біженців з країн Близького Сходу та Північної Африки до Європи. Цьогоріч в країни Євросоюзу вже прибули сотні тисяч біженців, лише минулої суботи на мюнхенський вокзал приїхали 7 тисяч осіб. Тим часом через Балкані — Грецію, Македонію та Сербію — до південного кордону Угорщини прибувають все нові партії мігрантів.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.