Після бійні у секторі Газа на світ почали з'являтися діти із вродженими вадами

1
Спалахи фосфорного «дощу», що обрушився на один із районів Гази.
30.09.2009
Оцініть статтю: 
(157 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Голова департаменту Міністерства охорони здоров'я уряду Палестини у Газі доктор Муавійя Хассанейн заявив, що в ізраїльських лікарнях прекрасно знають про те, що народження за останній час величезного числа дітей з фізичними вадами є наслідком ізраїльських бомбардувань у грудні і січні.

Д-р М. Хассанейн відзначив, що фізична потворність новонароджених - результат використання сіоністськими окупантами забороненої зброї. Небезпечна зброя не раз застосовувалася під час ізраїльської різанини у секторі Газа. Напевно відомо: окрім фосфорних і уранових бомб, Тель-Авів застосовував отруйний газ, зокрема, проти цивільного населення у житлових кварталах Аз-Зейтун.

Через декілька місяців, розповів міністр, вагітні на той момент жінки народили дітей з фізичними вадами. За місяць зареєстровано 5 таких випадків, пише Іслам.ру. Аналізи, проведені відразу ж після пологів, довели, що всьому провиною є застосування забороненої зброї. «У майбутньому наслідки застосування сіоністами неконвенційної зброї можуть бути катастрофічними», - вважає доктор М. Хассанейн, слова якого цитує «ПІЦ».

«Міжнародна комісія провела дослідження проб наслідків вживання цієї зброї. Але результати аналізу до цих пір приховуються, щоб не притягувати керівництво «Ізраїлю» до відповідальності», - підкреслив він.

За матеріалами Іслам.ру

Посилання на тему:

Новини

«Хамас» - це не «Аль-Каїда»

''Насильство у Газі було поширеною практикою''

Обама вимагає знизити ступінь блокади Гази

«Ізраїль» веде палестинців до катастрофи

Статті

Чи можуть влаштувати геноцид жертви голокосту?

Неспростовні факти про ХАМАС і війну в Газі

Бойню в Газі повинен розбирати міжнародний трибунал

Російський політолог: Боротьба палестинців - це боротьба за пріоритет цінностей християнства й ісламу над новим типом фінансового матеріалізму і фашизму

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.