Саудівська Аравія може забезпечити Хадж 200 кримських татар з України

15.04.2015
Оцініть статтю: 
(118 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва зустрівся з надзвичайним і повноважним послом Королівства Саудівська Аравія в Україні Джудією Алхазалом.

У ході зустрічі, яка відбулася 8 квітня в Києві, обговорювалося нинішнє становище кримськотатарського народу в окупованому Криму, повідомляють Крим. Реалії.

За словами Джемілєва, особливу увагу було приділено питанням організації Хаджу для мусульман Криму в 2015 році.

«У зв'язку з тимчасовою окупацією Криму Російською Федерацією і неможливістю в цьому зв'язку для Духовного управління мусульман Криму вільно виражати інтереси кримських мусульман, усі поточні питання, пов'язані із забезпеченням прав і свобод мусульман Криму, в тому числі і релігійних, посольство Королівства Саудівської Аравії в Україні буде погоджувати з уповноваженим президента України у справах кримськотатарського народу та головою Меджлісу кримськотатарського народу», – повідомив Чубаров.

Він додав, що, враховуючи складне правове та соціально-економічне становище мусульман Криму в умовах тимчасової окупації півострова, Королівство Саудівська Аравія розгляне питання про фінансове забезпечення здійснення Хаджу для 200 паломників з Криму за рахунок відповідних благодійних фондів Королівства.

За результатами переговорів сторони домовилися про те, що Саудівська Аравія буде погоджувати з Мустафою Джемілєвим питання, пов'язані з інтересами мусульман, що проживають у Криму.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.