Сунна Пророка - панацея від усіх бід: ООН бореться зі СНІДом за допомогою обрізання

Тотальний акантастер
Тотальний акантастер
30.03.2007
Оцініть статтю: 
(265 оцінки)
denis
Зображення користувача denis.

Каїр, 29 березня. – Ряд видатних експертів із Всесвітньої Організації Охорони Здоров\'я (ВООЗ) і Організації ООН із боротьби зі СНІДом рекомендували обрізання як ефективний спосіб приборкання смертельно небезпечних ВІЛ і СНІД, повідомляє агентство ІсламОнлайн.

«Обрізання повинне стати частиною плану запобігання зараження ВІЛ», - говориться в статті, опублікованій на веб-сайті Організації по боротьбі зі СНІДом.

На початку цього місяця обидві організації провели консультації з фахівцями, у результаті чого були отримані чіткі рекомендації, спрямовані на зменшення числа ВІЛ-інфекованих в усьому світі.

«Ґрунтуючись на представлених доказах,… експерти рекомендували обрізання як додатковий важливий засіб, що дозволяє знизити ризик зараження ВІЛ гетеро сексуальних чоловіків».

Експерти виявили, що клітини внутрішньої поверхні крайньої плоті пеніса, яка частково відрізається під час процедури обрізання, вкрай чутливі до ВІЛ.

На сьогодні обрізані близько 30% чоловічого населення планети.

Сунна вважає обрізання дією, що відповідає фітрі (первозданній природі людини).

Практика обрізання також поширена серед євреїв.

Інші роблять обрізання, переважно новонародженим хлопчикам, у гігієнічних цілях.

Значний крок

Експерти вважають відкриття важливим кроком, що дозволяє стримати епідемію, особливо в країнах з найвищими показниками ВІЛ.

«Країни з високим рівнем передачі ВІЛ гетеро сексуальним шляхом і низьким числом обрізань одержали додатковий спосіб знизити ризик зараження ВІЛ серед гетеро сексуальних чоловіків», сказав директор ВООЗ з програм боротьби з ВІЛ і СНІД Кевін де Кок, однак, відзначивши, що результат відкриття може бути видний тільки через кілька років.

В Африці на південь від Сахари спостерігається найвищий показник ВІЛ, яким інфіковано 25 млн. чоловік, що становить 60% всіх заражених у світі.

Відповідно до рекомендацій ВООЗ, обрізання може запобігти зараженню 5,7 млн. чоловіків, що проживають південніше Сахари, протягом наступних двадцяти років, і врятувати 3 млн. життів.

За матеріалами сайту \"Іслам для всіх\".

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.