У Казахстані заборонять жорстокість і порнографію на ТБ

У Казахстані заборонять жорстокість і порнографію на ТБ
29.12.2011
Оцініть статтю: 
(340 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

Проект Закону "Про телерадіомовлення" і супутній документ про внесення змін і доповнень до законодавчих актів з питань телерадіомовлення прийняв сьогодні, 28 грудня, сенат парламенту Казахстану, повідомляє кореспондент Tengrinews.kz.

Як очікується, у Казахстані заборонять показ телепродуктів, що містять сцени насильства, порнографії та жорстокості. Одна з норм покликана відмежувати дітей і підлітків від інформації, яка може завдати шкоди їх психічному і моральному розвитку.

"На цей час на телеканалах присутні сцени насильства, жорстокості і порнографії, у зв'язку з цим, законопроект спрямований на заборону демонстрації телепрограм і фільмів такого змісту, особливо впливаючих на психологію дітей", - повідомила на засіданні верховної палати парламенту віце-міністр зв'язку та інформації Ляззат Танисбай .

Закон передбачає збільшення вітчизняного контенту до 50 відсотків до 2018 року.Основною нормою закону є забезпечення повного охоплення населення Казахстану ефірним цифровим телерадіомовленням.

Коментуючи документ, більшість сенаторів вказали на те, що телебаченню потрібно більше пропаганди. Депутат Куаниш Айтаханов, наприклад, запропонував створити громадську раду.

"Ми повинні пропагувати діяльність, творчість наших великих особистостей, тому, я вважаю, потрібно створити громадську раду, яка б консультувала, які передачі повинні розроблятися, які повинні ретранслюватися. До неї мають увійти державні та громадські діячі, які б контролювали передачі. Найголовніше знаряддя виховання - це ідеологія, і цим знаряддям ми повинні виховувати патріотизм, гуманність і доброту. Якщо зараз з ТБ піде совість, то і від майбутнього покоління вона піде ", - висловився сенатор.

За матеріалами meshet.kz

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.