В Ірані пройдуть масштабні українсько-іранські ділові форуми

В Ірані пройдуть масштабні українсько-іранські ділові форуми
В Ірані пройдуть масштабні українсько-іранські ділові форуми
В Ірані пройдуть масштабні українсько-іранські ділові форуми
Рада безпеки ООН одноголосно схвалила резолюцію на підтримку угоди по атому між Іраном і "шісткою" міжнародних посередників
В Ірані пройдуть масштабні українсько-іранські ділові форуми
В Ірані пройдуть масштабні українсько-іранські ділові форуми
08.09.2015
Оцініть статтю: 
(445 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Представницька делегація українських бізнесменів і підприємців в найближчу суботу відправляється до Ісламської Республіки Іран для участі в ділових переговорах та ірано-українських форумах.

Як повідомив директор департаменту міжнародних економічних зв’язків ТПП України Геннадій Болдирь, підготовка до поїздки в ІРІ близька до завершення:

— Виходимо на фінішну пряму в підготовці ділової місії до Ісламської Республіки Іран. У майбутню суботу після 10-річної перерви висаджуємося в Тегерані всеукраїнським підприємницьким десантом з 76 чоловік на чолі з Президентом ТПП України Г. Д. Чижиковим, — пише Болдирь.

Як зазначає директор департаменту ТППУ, протягом п’яти днів члени делегації візьмуть участь у ділових переговорах в декількох ключових міністерствах республіки, а також у двох масштабних ірано-українських ділових форумах в Тегерані і Караджі.

— Напередодні зняття санкцій іранський ринок відкривається світу, — зазначає Болдирь, — Протягом двох останніх місяців в Ірані вже побували ділові місії з Японії, Німеччини, Іспанії та інших країн світу. На кілька днів нас випереджає делегація з Австрії у складі 300 провідних підприємців країни. Наше завдання — не загубитися на цьому міжнародному «святі ділового життя» і відкрити взаємовигідні перспективи для двостороннього торговельно-економічного співробітництва з 80-мільйонною країною.

Нагадаємо, Рада безпеки ООН одноголосно схвалила резолюцію на підтримку угоди щодо атому між Іраном і «шісткою» міжнародних посередників. Як і було написано в проекті резолюції, всі санкції з Ірану будуть зніматися поступово, протягом 10 років, якщо МАГАТЕ підтвердить, що Тегеран виконав усі зобов’язання, прописані в угоді. В іншому випадку антиіранські санкції знову набудуть чинності. У середині липня 2015 року представники Тегерана і країн «шістки» успішно завершили роботу над угодою про іранську ядерну програму. В обмін на зняття санкцій Тегеран погодився серйозно обмежити дослідження в цій області і відмовився від спроб створити або отримати ядерну зброю. Іран зобов’язався розвивати тільки мирний атом і під повним контролем з боку МАГАТЕ.

Довідка: Торгово-промислова палата України відповідно до Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» — недержавна неприбуткова організація, яка на добровільних засадах об’єднує юридичних осіб і громадян України, зареєстрованих як підприємці, а також їх об’єднання.

Нины членами ТПП України є близько 10 тис. суб’єктів усіх форм власності. Головне завдання Палати: створення сприятливих умов для підприємницької діяльності, сприяння всебічному розвитку науково-технічних і торговельних зв’язків між українськими підприємцями та їх зарубіжними партнерами, представлення інтересів її членів з питань господарської діяльності як в Україні, так і за її межами.

ТПП України є членом Міжнародної торгової палати та Всесвітньої федерації торгових палат, Асоціації Торгово-промислових палат Європи, Ділової ради Чорноморського економічного співробітництва, Асоціації ТПП Центральної Європейської Ініціативи.

ТПП України має в 11 країнах світу своїх представників, підтримує партнерські зв’язки з аналогічними національними та регіональними структурами майже в 90 країнах.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.