В Римі проходить конференція з питань ісламу в Європі

В Римі проходить конференція з питань ісламу в Європі
21.06.2007
Оцініть статтю: 
(83 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Історики, вчені-богослови, політологи, філософи, поважні посадові особи з Європи і Середземноморських країн зібралися в столиці Італії, Римі, для вивчення існуючого діалогу між мусульманськими і немусульманськими країнами на тлі конфліктів, що потрясають Близький Схід, повідомляє Іслам для всіх з посиланням на middle-east-online.com.

«Середземномор'я: альянс чи зіткнення цивілізацій?» - така тема міжнародної конференції, що проходить у Лаціо в рамках майбутнього липневого фестивалю «Лаціо: між Європою і Середземномор'ям», уже в другий раз організованого в Італії.

Ціль конференції - привернути увагу жителів різних країн, що зіткнулися з політичним і економічним безладом, які, однак, поважають культурні особливості та підтримують відвертий діалог, щоб зруйнувати стіну нерозуміння і ворожнечі між людьми різних релігій і традицій, які найчастіше стають причинами насильства і тероризму.

Захід відкрив П’єрро Марраццо (Pierro Marrazzo) - голова області Лаціо, до складу якої входить і столиця Рим. Першим виступаючим став Франко Ріцці (Franko Rizzi), генеральний директор UNIMED - асоціації 74 університетів Середземномор'я під покровительством Римського Університету «Ла Сапієнца».

Асоціація забезпечує різностороннє співробітництво між університетами в області культурних, медичних, економічних і технологічних досліджень.

В числі виступаючих також представник боснійської інтелектуальної еліти, колишній радник ЄС з країн Середземномор'я Предраг Матвеєвич (Predrag Matveyevic), президент французького консультаційного центра Мохаммед Аркун (Mohammed Arkoun), італійський експерт Бьянкамарія Скарсія Аморетті (Biancamaria Scarcia Amoretti), колишній заступник генерального секретаря Арабської Ліги Нурредін Хачед (Nourredine Hached), італійський журналіст єгипетського походження Магді Аллам (Magdi Allam), президент комітету Алжирських Жінок Вассіла Тамзалі (Wassyla Tamzali), історик Сальваторе Боно (Salvatore Bono).

Фестиваль «Лаціо: між Європою і Середземномор'ям» під патронажем італійського президента і міністерства закордонних справ, організований Регіональним Інформаційним Центром ООН, також прийме учасників і дипломатичних представників із країн Європи та Середземномор'я.

За матеріалами Іслам для всіх

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.