Відбулася презентація книги Ю. Михайлова \"Пора понимать Коран\"

У Харкові відновлюють найстарішу в Україні соборну мечеть
Відбулася презентація книги Ю. Михайлова \"Пора понимать Коран\"
10.04.2007
Оцініть статтю: 
(152 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Презентація книги Юрія Михайлова \"Пора понимать Коран\" відбулася 3 квітня в Центрі міжнародної торгівлі в Москві. У презентації взяли участь політологи, вчені, бізнесмени, релігійні діячі, посли арабських держав, політики й представники державного апарату Росії.

Відомий російський арабіст та ісламознавець Тауфік Камель Ібрагім зізнався, що уважно та декілька разів прочитав книгу Михайлова і високо оцінив працю автора з вивчення ісламу. \"Головна ідея цієї книги - довести до широкої маси людей думку про те, що іслам - це конструктивна і творча релігія, яка являється невід\'ємною частиною російського багатонаціонального суспільства. Ця праця не претендує стати провідним дослідженням в області ісламу, однак вона досить повно й доступно розповідає про нього. А це зараз необхідніше, ніж проводити повномасштабні дослідження в області ісламознавства. Це дуже необхідна сьогодні книга\", - підсумував Т. Ібрагім.

З думкою вченого погодився й присутній на презентації книги радник президента РФ Асламбек Аслаханов. Він сказав, що сьогодні з\'являється так багато популяризаторських книг про іслам і мусульманство, що на їхньому тлі книга нехай і не мусульманина Юрія Михайлова - \"безцінна\". \"Я з великим задоволенням прочитаю цю книгу, тому що вважаю її дуже своєчасною. Сьогодні є багато \"зомбованих\" ісламом людей, які вважають іслам і знання про нього тільки своїм особистим привілеєм. І завдяки такому от підходу на іслам понавішувано багато ярликів і у щодо нього існує багато стереотипів. Ця книга, як мені здається, здатна розсіяти всі хибні уявлення про сучасний іслам і показати істинну його сутність\", - підкреслив Аслаханов.

Уже відомо, що книга Юрія Михайлова буде перевидана з врахуванням усіх критичних зауважень, висловлених у ході її презентації, переведена на арабську мову, а також рекомендована як навчальний посібник для шкіл та вузів.

За матеріалами Релігія і ЗМІ.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.