РОСІЙСЬКИЙ ПОЛІТИК: НЄМЦОВ НІКОЛИ НЕ ГОВОРИВ ПОГАНО ПРО ІСЛАМ

Російський політик - Ілля Яшин
10.03.2015
Оцініть статтю: 
(506 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Припущення про те, що Нємцова вбили радикальні мусульмани за негативні висловлювання про іслам - версія слідства, зручна владі.

Про це пише російський політик, голова регіонального відділення партії «РПР-ПАРНАС» в Москві, один з творців і член Бюро Федеральної політради ОДР «Солідарність», член Координаційної Ради опозиції Ілля Яшин на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

«Припущення про те, що Нємцова вбили радикальні мусульмани за негативні висловлювання про іслам судячи з усього, стало офіційною версією слідства. Це не просто маячня. Для мене очевидно, що така версія - результат політичного замовлення Кремля. Така версія цілком зручна владі. Не дивно, що стрілочник Дадаєв, якого Кадиров після вбивства назвав "справжнім патріотом і воїном", озвучує саме ісламські мотиви свого злочину», - пише Яшин.

Він також стверджує у своїй публікації, що Нємцов ніколи не говорив поганого про іслам. Оскільки був абсолютно терпимою в релігійному плані людиною. «Звичайно, він критикував терористів, які розстріляли редакцію" Шарлі Ебдо" в Парижі. Але багато публічних персон критикували їх набагато жорсткіше і голосніше. Нємцов критикував вбивць, але ніколи поганого слова не говорив про іслам. Так що версія, нібито саме Нємцов викликав найбільше роздратування радикальних ісламістів в Росії, не витримує ніякої критики», - зауважує Яшин.

Крім того, російський політик зауважує, що офіційна версія слідства повністю виводить з-під удару Путіна.

«Навпаки, - пише Яшин, - державна пропаганда отримала можливість позиціонувати президента як ефективного керівника: оперативно дав розпорядження знайти вбивць, слідство чітко спрацювало і - опа! - Бородатий відморозок в наручниках дає зізнавальні свідчення».

На думку Іллі Яшина, офіційна версія не представляє небезпеки і для глави Чечні Кадирова, оскільки затриманий Дадаєв взяв на себе всю відповідальність за організацію злочину і вбивство Нємцова.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.