Ахтем Сеітаблаєв — на сторінках підручника з історії України

Фото копія сторінки підручника історії
Фото копія сторінки підручника історії
23.10.2018
Оцініть статтю: 
(168 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

На сторінках підручника з історії України за 5 клас з'явилося завдання, в якому потрібно розповісти, про які події йдеться у фільмах українського кінорежисера, кримського татарина Ахтема Сеітаблаєва.

— Пишаюся і знаю, що це абсолютно справедливе визнання мого співвітчизника і його роботи! — пише в коментарі до повідомлення про це нововведення історик, кандидат політичних наук, член Українського ПЕН-клубу Гульнара Бекірова.

— Ахтем Сеітаблаєв — український кримськотатарський актор, режисер фільмів «Хайтарма», «Чужа молитва», «Кіборги». Чи дивилися ви ці фільми? Яким подіям вони присвячені? — йдеться в тексті завдання.

— Мрії здійснюються… Підручник з історії України для 5 класу. Колись ми з друзями зі знімальної команди говорили про те, що буде чудово, коли діти в школах за допомогою і кіно вивчатимуть історію України і тих, хто живе поруч, — прокоментував сам Ахтем Сеітаблаєв на своїй сторінці в Facebook. — Для мене велика честь бути маленькою цеглинкою в будівництві цього знання. Спасибі, Ігоре Щупак, спасибі Міносвіти, спасибі Ліліє Гриневич. P. S. А Крим — це Україна.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.